پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا - شرایط ، هزینه و مدارک مورد نیاز

آیا تا به حال شما هم با عبارت پیکاپ ویزا کانادا آشنا شده‌اید؟ اگر شما هم قصد سفر به کشور کانادا را دارید احتمالا می‌دانید که سفارت کانادا در ایران وجود ندارد و به همین علت نیز شما برای این‌که بتوانید برای مراحل انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مراجعه کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از کنسولگری‌های سفارت این کشور در کشورهای همسایه ایران مراجعه کنید.

  • حتما امروز با یکی از بهترین مشاوران ما صحبت کنید
  • کارشناسان ما می توانند بهترین راه حل رو به شما پیشنهاد میدهند.
  • برای اطلاعات بیشتر حتما ادامه مقاله رو بخوانید.
پیکاپ ویزا کانادا
پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

آیا تا به حال شما هم با عبارت پیکاپ ویزا کانادا آشنا شده‌اید؟ اگر شما هم قصد سفر به کشور کانادا را دارید احتمالا می‌دانید که سفارت کانادا در ایران وجود ندارد و به همین علت نیز شما برای این‌که بتوانید برای مراحل انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مراجعه کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از کنسولگری‌های سفارت این کشور در کشورهای همسایه ایران مراجعه کنید. حال بعد از این مراحل وقتی که قصد دارید ویزای خود را از این کنسولگری‌ها دریافت کنید نیازی نخواهید داشت که خودتان این کار را انجام دهید.

شما می‌توانید با دفاتری که در این زمینه مجوز دریافت کرده‌اند قرارداد بسته و به این ترتیب در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. این دفاتر ویزای شما را از کنسولگری دریافت کرده و در اختیار شما قرار می‌دهند. استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و البته شرایط خاصی نیز دارد. در ادامه بیشتر درباره این موضوع صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

هزینه پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ کانادا هزینه برای همکار هزینه برای مسافر
از دبی 850,000 تومان 900,000 تومان
از ارمنستان 850,000 تومان 900,000 تومان
از ترکیه 850,000 تومان 900,000 تومان

آشنایی با خدمات پیکاپ ویزا کانادا

پیش از هر چیز اجازه دهید تا با خدمات پیکاپ ویزا کانادا آشنا شویم. این خدمات در واقع به خدماتی گفته می‌شود که در آن شما با یک نماینده قانونی قرارداد می‌بندید و پس از این‌که برای اولین‌بار به کنسولگری کانادا مراجعه کرده و مراحل انگشت‌نگاری را طی کردید برای دریافت ویزا دیگر وارد کنسولگری نشوید. حال ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا ما نیازمند چنین خدماتی هستیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که مراجعه دوباره به کنسولگری سفارت کشور کانادا ممکن است هزینه زیادی از شما بگیرد و البته نیازمند صرف زمان زیادی نیز باشد.

حال اگر شما بتوانید از این خدمات استفاده کرده و با یک نماینده قانونی قرارداد ببندید می‌توانید خیلی سریع و راحت ویزای خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که انجام این فرایند کاملا قانونی است و نماینده قانونی که شما با آن قرارداد بسته‌اید می‌تواند بدون هیچ مشکلی ویزای شما را دریافت کند. پس نیازی به نگرانی در خصوص فرایند اخذ ویزا نخواهید داشت.

کدام کشورها برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا مناسب‌تر هستند؟

همانطور که می‌دانید در حال حاضر کنسولگری‌های کانادا در سه کشور در اطراف ایران مستقر هستند که شما می‌توانید از خدمات آنها به منظور اخذ ویزای کشور کانادا استفاده کنید. این سه کشور عبارت‌اند از کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان که هریک از آنها خدمات خود را به ایرانیان نیز ارائه می‌دهند. حال ممکن است این سوال برایتان به وجود بیاید که اگر قصد استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا را داشته باشیم کدام کشور می‌تواند گزینه بهتری برای استفاده از این خدمات باشد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که تفاوتی بین این سه کشور وجود ندارد؛ ولی از آنجایی که ارتباط کشور ایران با ترکیه بسیار خوب است و این کشور به ما نزدیک‌تر است اکثر افراد معمولا این کشور را برای دریافت ویزای خود انتخاب می‌کنند. فراموش نکنید که کنسولگری کانادا در این کشور در شهر آنکارا واقع شده است.

آیا به مدارک خاصی به منظور استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا نیاز داریم؟

بله شما برای این‌که بتوانید از این خدمات استفاده کنید حتما باید پاسپورت خود را در اختیار داشته باشید تا بتوانید قرارداد مربوط به استفاده از این خدمات را امضا کنید. از طرف دیگر باید ایمیل تایید ویزا که از کنسولگری سفارت کشور کانادا دریافت کرده‌اید را نیز در لیست مدارک خود قرار دهید. دقت داشته باشید که این ایمیل حتما باید از طرف سفارت کانادا برای شما ارسال شده باشد. به این ترتیب شما می‌توانید با در دست داشتن این مدارک به یکی از موسساتی که امروزه این خدمات را به شما ارائه می‌دهند مراجعه کرده و قرارداد ببندید.

از طرف دیگر شما نیازمند صفحه آخر ایمیلی هستید که برای شما ارسال شده است. دقت داشته باشید که در این صفحه باید اطلاعات شخصی شما وارد شده باشند. دو قطعه عکس استاندارد که مهر عکاسی روی آنها درج شده باشد از دیگر مدارکی است که شما برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا به آن نیاز پیدا خواهید کرد. در پایان فرم وکالتنامه را نیز باید با اطلاعات درست و معتبر پر کرده و در اختیار نماینده قانونی خود قرار دهید تا بتوانید قرارداد ببندید.

چگونه بهترین موسسه را برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انتخاب کنیم؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا را دارید بدون شک به دنبال بهترین موسسه در این زمینه خواهید بود. برای انتخاب یک موسسه خوب و مناسب در این زمینه باید به ویژگی‌های خاصی دقت داشته باشید که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در اولین قدم باید موسسه‌ای را انتخاب کنید که معتبر باشد. این اعتبار از طرف پلیس مهاجرتی ایران مشخص خواهد شد. در واقع هر موسسه‌ای که بخواهد در این زمینه فعالیت داشته باشد حتما باید مجوز کار را از پلیس مهاجرتی ایران دریافت کرده باشد. پس حتما باید پیش از استفاده از خدمات پیکاپ ویزا این مجوز را مشاهده کنید.
  • در قدم بعدی شما باید سرعت عمل و کیفیت انجام کارها توسط آن موسسه را بررسی کنید. برای این کار می‌توانید نمونه کارها و رزومه موسسه مدنظرتان را بررسی کنید.
  • ویژگی مهم دیگری که باید به آن دقت داشته باشید نیز هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزا است. امروزه بسیاری از موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند معمولا هزینه‌های گزافی را برای ارائه این خدمات دریافت می‌کنند. شما باید تلاش کنید تا موسسه‌ای را انتخاب کنید که در کنار ارائه خدمات باکیفیت هزینه مناسبی را نیز از شما دریافت کند.

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کانادا از خدمات موسسه ما بهره‌مند شوید

یکی از بهترین و جذاب‌ترین موسساتی که در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزا کانادا را با بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار می‌دهد موسسه مهاجرتی ماست. با استفاده از خدمات مجموعه ما می‌توانید با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن ویزای کانادا خود را از کنسولگری‌های کانادا دریافت کنید. نکته بسیار مهمی که در اینجا باید به آن دقت کنید این است که شما پیش از استفاده از این خدمات می‌توانید یک مشاوره کامل را نیز از مجموعه ما دریافت کنید.

پیکاپ ویزا کانادا

سوالات متداول

سوالاتی که در مورد پیکاپ ویزا از ما پرسیده میشود

برای انجام پیکاپ ویزای کانادا، پاسپورت باید به مرکزی که در آنجا انگشت نگاری انجام داده شده است ارسال شود؟

نه لزوما. شما می‌توانید از طریق مراکز VAC و سفارت کانادا در کشورهای دیگر هم این کار را انجام دهید.

آیا خدمات پیکاپ ویزا به صورت خانوادگی وجود دارد؟

بله. با این امکان وجود دارد که به طور همزمان پاسپورت همه افراد خانواده را که ویزا شده‌اند، پیکاپ کرد.

آیا برای پیکاپ ویزا تنها فرم وکالت متقاضی کافی است؟

خیر، برای پیکاپ ویزا از ترکیه، به اصل پاسپورت و رسید نامه انگشت نگاری هم نیاز داریم. اگر ویزا مهاجرتی باشد به دو قطعه عکس هم نیاز است.

آیا پیکاپ ویزای کانادا با وجود محدودیت های فعلی انجام می شود؟

بله، از اواسط تیر ماه سفارت کانادا در آنکارا خدمات خود را به صورت محدود از سرگرفته و پس از چند ماه تعلیق فعالیت خوشبختانه خدمات پیکاپ را از سر گرفته است.

مزیت اصلی استفاده از پیکاپ ویزا چیست؟

بدون نیاز به حضور مجدد و سفر فرد به کشوری نظیر ترکیه برای دریافت ویزای صادر شده.

مقالات مرتبط با
پیکاپ ویزا کانادا

مزایای سفر با ویزای پیکاپ کانادا

مزایای سفر بعد از پیکاپ ویزای کانادا

اگر با روش‌های دریافت ویزای کشور کانادا آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید...

پیکاپ ویزای کانادا

راهنمایی برای دریافت پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا یکی از روش‌هایی است که به شما اجازه می‌دهد...

تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد سفر...

بهترین مقصدهای دیدنی در کانادا

بهترین مقصدهای دیدنی در کانادا برای صاحبان ویزای توریستی

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از خدمات...

09125397839