پیکاپ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا - شرایط ، هزینه و مدارک مورد نیاز

آیا تا به حال شما هم با عبارت پیکاپ ویزا آمریکا آشنا شده‌اید؟ اگر شما هم قصد سفر به کشور آمریکا را دارید احتمالا می‌دانید که سفارت آمریکا در ایران وجود ندارد و به همین علت نیز شما برای این‌که بتوانید برای مراحل انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مراجعه کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از کنسولگری‌های سفارت این کشور در کشورهای همسایه ایران مراجعه کنید.

 • حتما امروز با یکی از بهترین مشاوران ما صحبت کنید
 • کارشناسان ما می توانند بهترین راه حل رو به شما پیشنهاد میدهند.
 • برای اطلاعات بیشتر حتما ادامه مقاله رو بخوانید.
پیکاپ ویزا آمریکا
پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا

اگر شما هم علاقه‌مند به سفر یا مهاجرت به کشور آمریکا هستید احتمالا تا به حال با عبارت پیکاپ ویزای آمریکا مواجه شده‌اید و این سوال برایتان به وجود آمده که این عبارت به چه معناست؟ به طور کلی خدمات پیکاپ در زمینه مهاجرت به کشورهای خارجی مطرح می‌شود. این خدمات زمانی مورداستفاده قرار می‌گیرند که شما قصد نداشته باشید خودتان به‌صورت حضوری به منظور اخذ نهایی ویزا یا پاسپورتتان مراجعه کنید. در چنین شرایطی می‌توانید خیلی ساده و راحت اقدام به بستن یک قرارداد با موسسه‌ای در این حوزه کنید.

با این کار می‌توانید به میزان زیادی در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و به‌سادگی ویزا یا پاسپورت خود را دریافت کنید. ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این خدمات صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

خدمات پیکاپ ویزای آمریکا به چه معناست؟

پیش از هر چیز اجازه دهید تا کمی بیشتر درباره خود خدمات پیکاپ ویزای آمریکا صحبت کرده و نکاتی را در این زمینه بیان کنیم. به طور کلی باید دقت داشته باشید وقتی که شما درخواست خود به منظور اخذ ویزای کشور آمریکا را ارسال می‌کنید نمی‌توانید در داخل ایران اقدامات لازم را انجام دهید؛ چراکه کشور آمریکا در ایران سفارتی ندارد. به همین علت نیز شما باید به یکی از کشورهای همسایه از جمله ترکیه، امارات و … مراجعه کرده و از طریق سفارت آمریکا در این کشورها اقدامات لازم به منظور دریافت ویزا و ارسال درخواست صدور ویزا را دنبال کنید.

وقتی که برای ارسال درخواست خود به سفارت این کشور مراجعه می‌کنید نیازمند این خواهید بود که مراحل انگشت‌نگاری و ثبت اطلاعات خود را طی کنید. به همین علت نیز در این مرحله شما حتما باید خودتان حضور پیدا کنید. وقتی که درخواست خود را ثبت می‌کنید معمولا بین چند هفته تا چند ماه طول می‌کشد تا درخواست شما بررسی شده و در صورت تایید ویزای شما صادر شود. وقتی که ویزای شما صادر شد نیز باید به همان سفارت آمریکا مراجعه کرده و ویزای خود را تحویل بگیرید.

حال در این مرحله شما می‌توانید به‌جای این‌که خودتان برای تحویل ویزا مراجعه کنید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا استفاده کنید. این خدمات به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. وقتی که شما با یک نماینده قانونی قرارداد می‌بندید در واقع آن شخص یا شرکت به‌جای شما به منظور دریافت ویزای شما به سفارت آمریکا مراجعه خواهد کرد. پس دیگر نیازی نیست که خودتان به مقصد یکی از کشورهای اطراف اقدام به تهیه بلیط کرده و به آن کشور مراجعه کنید.

آیا امکان استفاده از خدمات پیکاپ ویزا برای انواع ویزاهای آمریکا وجود دارد؟

اگر با فرایندهای مهاجرت به کشورهای خارجی آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که امروزه روش‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور آمریکا و اخذ اقامت این کشور وجود دارد. از جمله این روش‌ها می‌توان به روش‌های مهاجرت از طریق کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و … اشاره کرد. هریک از این روش‌ها دارای شرایط مخصوص به خود بوده و مزایای خاصی را نیز به شما ارائه می‌دهند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های خدمات پیکاپ ویزای آمریکا این است که شما برای اخذ انواع مختلف ویزاهای کشور آمریکا می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

فرقی ندارد که شما چه روشی را برای مهاجرت به کشور آمریکا انتخاب کرده‌اید، در هر صورت می‌توانید بعد از این‌که درخواست خود را به ثبت رساندید و درخواست شما تایید شد وارد کشور مبدا شده و سپس اقدام به بستن یک قرارداد پیکاپ ویزا کنید. به این ترتیب در زمان تحویل ویزا نیازی نیست که خودتان حتما به‌صورت حضوری به منظور دریافت ویزا مراجعه کنید.

در کدام‌یک از کشورهای همسایه می‌توانیم از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا استفاده کنیم؟

همانطور که به این موضوع اشاره کردیم امروزه کشور آمریکا در ایران سفارت ندارد که این موضوع به دلایل کاملا سیاسی است. به همین علت نیز شما برای این‌که بتوانید به کشور آمریکا مهاجرت یا حتی سفر کنید نیازمند این خواهید بود که به سفارت این کشور در یکی از کشورهای همسایه ایران مراجعه کنید. از جمله این کشورها می‌توان به کشورهای ارمنستان، امارات و شهر دبی، ترکیه و شهر آنکارا و همین‌طور آذربایجان و شهر باکو اشاره کرد.

پس اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا به کشور آمریکا مهاجرت یا سفر کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از این کشورها مراجعه کرده و با استفاده از خدمات سفارت آمریکا در این کشورها اقدام به ارسال درخواست خود به منظور دریافت ویزای این کشور کنید. در ادامه می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در این کشورها نیز بهره‌مند شوید.

پیکاپ امریکا از ترکیه

درست است که آمریکا در شهر استانبول نیز کنسولگری دارد، ولی بر خلاف باور بسیاری از افراد سفارت آمریکا در شهر آنکارا ترکیه قرار دارد و بنابراین پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا انجام می‌شود. سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه یکی از بزرگ‌ترین سفارت های آمریکا در منطقه ما است.

ایرانیان برای سفر به ترکیه نیاز به ویزا ندارند و تقریبا هر روز پروازی از فرودگاه های به سمت ترکیه وجود دارد. به دلیل نزدیک بودن ارزش پول ایران و ترکیه، اقامت و سفر به ترکیه ارزان تر از سایر کشورها تمام می‌شود و نکته مهم تر این است که مصاحبه سفارت آمریکا در ترکیه به زبان فارسی نیز انجام می‌شود.

اگر برای درخواست ویزای آمریکا از سفارت آمریکا در آنکارا اقدام کردید، لازم است با توجه به نوع ویزایی که درخواست داده‌اید و علاوه بر ارائه مدارک لازم برای ویزای آمریکا، مدارک زیر را هم برای پیکاپ ویزای آمریکا تهیه و به نماینده قانونی خود تحویل دهید.

پیکاپ امریکا از ارمنستان

سفارت آمریکا در ایروان ارمنستان نیز یکی از سفارت های سه گانه ای است که مصاحبه ویزای امریکا در آن به زبان فارسی انجام می‌شود. سفر ایرانیان به ارمنستان نیازی به اخذ ویزا ندارد و می‌توان به صورت زمینی و هوایی به ارمنستان سفر کرد. ارمنستان کشور کوچکی است و به همین دلیل هزینه سفر به این کشور مناسب است.

چنانچه کارهای اداری ویزای خود را در سفارت آمریکا در ایروان انجام داده‌اید، برای دریافت ویزا نیازی به سفر مجدد به ارمنستان ندارید و می‌توانید با استفاده از خدمت پیکاپ ویزای آمریکا در ارمنستان، ویزای خود را به صورت غیرحضوری دریافت کنید.

پیکاپ امریکا از دبی

گفتنی است که سفارت آمریکا در امارات، در شهر ابوظبی قرار دارد. دبی یکی از قطب‌های بزرگ اقتصادی و گردشگری در امارات است، ولی آمریکا در این شهر فقط کنسولگری دارد. بنابراین متقاضیان ویزای آمریکا باید انجام امور اداری خود به شهر ابوظبی مراجعه کنند. سفر زمینی از دبی به شهر ابوظبی با اتوبوس امکان‌پذیر است و حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد.

بنابراین متقاضیان ویزای آمریکا باید برای انجام مصاحبه به سفارت آمریکا در ابوظبی مراجعه کنند، اما پیکاپ ویزا آمریکا از دبی نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

صرفه‌جویی در هزینه‌ها با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا

بدون شک یکی از مهم‌ترین مزایای پیکاپ ویزای آمریکا این است که شما می‌توانید به میزان زیادی در هزینه‌های خود به منظور دریافت ویزای نهایی صرفه‌جویی کنید. اگر با فرایند دریافت ویزا در کشورهای همسایه آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که در اولین قدم نیازمند این هستید که یک بلیط به مقصد این کشورها تهیه کنید. در گام بعدی شما باید ویزای خود را نیز برای ورود به این کشورها تمدید کنید. پس از تهیه بلیط به مقصد این کشورها که هزینه زیادی دارد شما باید یک اقامت حداقل یک الی دو روزه نیز در این کشورها داشته باشید.

در انتها نیز باید بلیط برگشت خود به ایران را تهیه کنید. تمامی این موارد می‌توانند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشند. به همین علت نیز شما می‌توانید خیلی راحت با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا این هزینه‌ها را کاهش دهید. امروزه موسساتی که خدمات خود در این زمینه را به شما ارائه می‌دهند این امکان را فراهم کرده‌اند تا با کمترین هزینه بتوانید ویزای خود را دریافت کنید بدون این‌که نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف به منظور سفر به کشورهای همسایه داشته باشید.

صرفه‌جویی در زمان با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا

مزیت بسیار مهم دیگری که استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا می‌تواند داشته باشد صرفه‌جویی در زمان شماست. همانطور که گفتیم شما باید مراحل طولانی را برای خرید بلیط رفت و برگشت، اقامت یک الی دو روزه در یکی از کشورهای همسایه و … داشته باشید تا بتوانید ویزای پیکاپ خود را دریافت کنید. طی کردن این فرایندها می‌تواند هزینه زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. این در حالی است که شما خیلی راحت می‌توانید با استفاده از خدمات پیکاپ ویزای این کشور در زمان خود صرفه‌جویی کرده و تنها چند ساعت به منظور بستن قرارداد صرف کنید.

هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا چقدر است؟

شاید این سوال برای شما هم به وجود آمده باشد که به منظور استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا چقدر باید هزینه کنیم؟ به طور کلی باید توجه داشته باشید که این هزینه به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که حتما باید آنها را مدنظر قرار دهید. از جمله مهم‌ترین عواملی که می‌توانند روی این هزینه تاثیرگذار باشند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کشوری که قصد دارید از سفارت آمریکا در آن کشور استفاده کنید. هزینه دریافت ویزا از هرکدام این کشورها متفاوت خواهد بود.
 • نوع ویزایی که شما قصد دریافت آن را دارید. هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزا برای هریک از روش‌های اخذ اقامت آمریکا متفاوت خواهد بود.
 • موسسه‌ای که شما قصد بستن قرارداد با آن را دارید. نرخ این خدمات در هر موسسه متفاوت خواهد بود که باید این موضوع را مدنظر قرار دهید.

اگر شما هم قصد دارید تا اطلاعات دقیق‌تری را در خصوص هزینه استفاده از این خدمات به دست بیاورید پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما نیز استفاده کرده و با کارشناسان ما در این حوزه تماس بگیرید.

پیکاپ آمریکا هزینه برای همکار هزینه برای مسافر
از دبی تومان 1,500,000 تومان 2,000,000
از ابوظبی 350 درهم درهم 400
از ارمنستان تومان 3,000,000 تومان 3,200,000
از ترکیه دوطرفه دلار 180 دلار 200
از ترکیه یک طرفه دلار 160 دلار 180

برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا به چه مدارکی نیاز داریم؟

در جدول زیر قصد داریم اطلاعات کاملی را در خصوص مدارکی که به منظور استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا به آنها نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا اطلاعات بیشتری را در این زمینه به دست بیاورید پیشنهاد می‌کنیم حتما این جدول را بادقت مطالعه کنید:

نوع مدارک توضیحات
اصل پاسپورت در اولین قدم شما باید برای بستن قرارداد پیکاپ ویزای کشور آمریکا حتما اصل پاسپورت خود را آماده کنید. دقت داشته باشید که پاسپورت شما باید دارای اعتبار کافی به منظور مهاجرت به کشور آمریکا و زندگی در این کشور باشد.
اصل شناسنامه کارت ملی و شناسنامه که مدارک هویتی و شناسایی شما هستند از جمله مهم‌ترین مدارکی به شمار می‌آیند که برای ثبت قرارداد پیکاپ ویزا حتما باید آنها را به همراه داشته باشید.
وکالت‌نامه محضری شما حتما باید یک وکالت‌نامه محضری تهیه کنید که نشان دهد قصد دارید قرارداد کاملی را برای دریافت ویزای خود ببندید. به این ترتیب مسئولان و نماینده‌ای که انتخاب کرده‌اید اجازه خواهد داشت برای دریافت ویزای شما به سفارت مربوطه مراجعه کند.
فرم‌های لازم به منظور ثبت قرارداد پیکاپ ویزای آمریکا شما نیازمند این هستید که اطلاعاتی را در برخی از فرم‌ها وارد کنید. با مراجعه به موسسه مهاجرتی ما می‌توانید این فرم‌ها را دریافت کرده و با اطلاعات معتبر آنها را پر کنید.
یک قطعه عکس در ادامه شما باید حتما یک قطعه عکس با استانداردهای پاسپورت گرفته و آن را نیز در لیست مدارکتان قرار دهید.

 

در صورتی که شما هم در تهیه هریک از این مدارک با چالش خاصی مواجه شدید پیشنهاد می‌کنیم حتما با کارشناسان ما تماس گرفته و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

مزایای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا در مجموعه ما

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین مجموعه در زمینه خدمات پیکاپ ویزای آمریکا هستید؟ اگر به دنبال چنین خدماتی هستید حتما باید از خدمات موسسه ما در این زمینه نیز بهره‌مند شوید. استفاده از خدمات مجموعه ما می‌تواند مزایای زیادی را به شما ارائه دهد که از جمله مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجموعه ما یک مجموعه کاملا قانونی است که خدمات خود را در این زمینه به شما ارائه می‌دهد. شما می‌توانید تمامی مجوزهای موردنیاز را از مجموعه ما بخواهید و سپس اقدام به بستن قرارداد کنید.
 • قراردادی که بین شما و کارشناسان مجموعه ما به منظور استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا بسته می‌شود یک قرارداد محضری و کاملا قانونی خواهد بود. به همین علت نیز شما می‌توانید مطمئن باشید که هیچ‌گونه مشکلی در زمینه استفاده از این خدمات برای شما به وجود نخواهد آمد.
 • استفاده از خدمات ما دارای هزینه مناسبی است و با استفاده از این خدمات می‌توانید به میزان زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
 • بستن قرارداد با موسسه مهاجرتی ما به منظور اخذ ویزا با استفاده از خدمات پیکاپ زمان زیادی از شما نمی‌گیرد و شما تنها در چند ساعت می‌توانید قرارداد خود را به ثبت برسانید.
 • پیش از آن‌که بخواهید از خدمات پیکاپ ویزای مجموعه ما استفاده کنید می‌توانید یک مشاوره کامل را در این زمینه دریافت کنید. به این ترتیب هیچ مشکلی در این زمینه نخواهید داشت و می‌توانید پیش از استفاده از خدمات کاملا با شرایط آن آشنا شوید.
پیکاپ ویزا آمریکا
پیکاپ ویزا آمریکا

سوالات متداول

سوالاتی که در مورد پیکاپ ویزا از ما پرسیده میشود

شرایط دریافت پیکاپ ویزا آمریکا چیست؟

برای دریافت پیکاپ ویزا آمریکا افراد باید به یک نماینده متخصص وکالت داده و از سلامتی کافی نیز برخوردار باشند که جزئیات کامل در مقاله آمده است.

مدارک لازم برای دریافت پیکاپ ویزا آمریکا چیست؟

وکالتنامه، اصل و کپی پاسپورت و مدارک دال بر تمکن مالی از جمله مدارک لازم برای دریافت پیکاپ ویزا آمریکا هستند که لیست کامل در مقاله آمده است.

برای دریافت مجدد مدارک باید مجدد به کشور درخواست داده شده مراجعه نماییم؟

در صورتی که برای انجام مابقی کارهای خود نماینده رسمی به سفارت مربوطه معرفی نمایید لاز به حضور مجدد شما نمی باشد.

نمایندۀ خودرا چگونه برای پیک آپ ویزا معرفی نماییم؟

بعد از تحویل مدارک و انگشت نگاری در سفارت مربوطه از شما سوال می شود که چه شخصی برای دریافت مدارک و پیک آپ ویزا به سفارت مراجعه خواهد کرد و شما در این مرحله با ارائه مدارک وکالتی نماینده خود را به سفارت معرفی می نمایید.

مقالات مرتبط با
پیکاپ ویزای آمریکا

پروسه درخواست پیکاپ ویزا آمریکا

نکات مهم در مورد پروسه درخواست پیکاپ ویزا آمریکا

امروزه خدمات پیکاپ ویزا یکی از مهم‌ترین خدماتی است که در زمینه...

مزایای پیکاپ ویزا برای سفر به آمریکا

مزایای پیکاپ ویزا برای سفر به آمریکا

آیا شما هم قصد سفر به کشور آمریکا را دارید و برای...

تفاوت و مشابهات بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی آمریکا

تفاوت و مشابهات بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی آمریکا

امروزه افراد زیادی تمایل دارند که به کشور آمریکا سفر کنند و...

درخواست پیکاپ ویزای آمریکا

راهنمایی کامل برای درخواست پیکاپ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا یکی از بهترین خدماتی است که امروزه در زمینه...

09125397839