پیکاپ ویزای انگلیس

پیکاپ ویزای انگلیس - شرایط ، هزینه و مدارک مورد نیاز

آیا تا به حال شما هم با عبارت پیکاپ ویزا انگلیس آشنا شده‌اید؟ اگر شما هم قصد سفر به کشور انگلیس را دارید احتمالا می‌دانید که سفارت انگلیس در ایران وجود ندارد و به همین علت نیز شما برای این‌که بتوانید برای مراحل انگشت‌نگاری و تحویل مدارک مراجعه کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از کنسولگری‌های سفارت این کشور در کشورهای همسایه ایران مراجعه کنید.

 • حتما امروز با یکی از بهترین مشاوران ما صحبت کنید
 • کارشناسان ما می توانند بهترین راه حل رو به شما پیشنهاد میدهند.
 • برای اطلاعات بیشتر حتما ادامه مقاله رو بخوانید.
پیکاپ ویزا انگلیس
پیکاپ ویزا انگلیس

پیکاپ ویزا انگلیس

انگلیس یکی از کشورهایی است که در حال حاضر سفارتی در داخل ایران ندارد و به همین علت نیز برای این‌که بتوانید ویزای این کشور را دریافت کنید نیازمند این خواهید بود که به یکی از کشورهای همسایه که انگلیس در آنها سفارت دارد مراجعه کنید. خدمات پیکاپ ویزا انگلیس خدماتی است که در این زمینه می‌تواند به میزان زیادی به شما کمک کرده و شرایط مناسبی را برای اخذ ویزای کشور انگلیس فراهم کند. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دریافت ویزای این کشور را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره خدمات پیکاپ ویزا کشور انگلیس صحبت کرده و نکات کلیدی و بسیار مهمی را درباره شرایط و مزایای استفاده از این خدمات در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این در ادامه این مطلب درباره بهترین مجموعه و موسسه‌ای که خدمات پیکاپ ویزای کشور انگلستان را به شما ارائه می‌دهد نیز صحبت خواهیم کرد.

پیکاپ ویزا انگلیس چیست؟

پیش از هر چیز اجازه دهید تا کمی بیشتر درباره خدمات پیکاپ ویزا انگلیس صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. برای آشنایی بیشتر با این خدمات اجازه دهید تا ابتدا فرایند دریافت ویزای کشور انگلیس را بررسی کنیم. برای دریافت ویزای این کشور در اولین قدم باید اقدام به تعیین وقت سفارت کرده و در تاریخ و زمان مشخص شده اقدام به خرید بلیط به مقصد یکی از کشورهای همسایه که از طریق سفارت انگلیس در این کشور قصد دریافت ویزای خود را دارید کنید.

با انجام این کار شما باید در تاریخ مشخص شده وارد خاک یکی از کشورهای همسایه شده و مراحل اخذ ویزای خود را دنبال کنید. بعد از این‌که درخواست خود را به‌صورت حضوری ثبت کرده و اطلاعات بیومتریک خود را نیز وارد کردید باید دوباره به ایران بازگشته و منتظر بمانید تا درخواست صدور ویزای شما بررسی شود. در صورتی که مشکلی در فرایند صدور ویزای شما وجود نداشته باشد درخواست شما تایید شده و شما باید به‌منظور دریافت ویزای خود دوباره به همان سفارت انگلیس مراجعه کنید.

حال در این مرحله شما به‌جای این‌که خودتان به سفارت انگلیس مراجعه کنید می‌توانید این فرایند را به یک کارگزار واگذار کنید. به این ترتیب شما می‌توانید به میزان زیادی در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس شما می‌توانید با یکی از موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند قرارداد بسته و دریافت ویزای خود را به آنها واگذار کنید.

چرا باید از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس استفاده کنیم؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می‌شود تا افراد زیادی از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس استفاده کنند. از جمله مهم‌ترین مزایای استفاده از این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما می‌توانید به میزان زیادی در زمان خود صرفه‌جویی کنید. با استفاده از این خدمات دیگر نیازی نیست که خودتان مراحل تهیه بلیط و اقامت دو الی سه روزه در یکی از کشورهای همسایه را طی کنید. به این ترتیب می‌توانید در زمان خود صرفه‌جویی کنید.
 • صرفه‌جویی در هزینه‌ها نیز مزیت مهم دیگری است که استفاده از این خدمات می‌تواند برای شما به همراه داشته باشد. وقتی که شما قصد دارید برای دریافت ویزای خود به یکی از کشورهای همسایه سفر کنید نیازمند این خواهید بود که در اولین‌قدم بلیطی را به مقصد این کشورها تهیه کرده و سپس هزینه‌های اقامت چندروزه خود در این کشور را پرداخت کنید. این در حالی است که شما با کمترین هزینه می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس استفاده کنید.
 • صرفه‌جویی در انرژی برای اخذ ویزای کشور انگلیس مزیت مهم دیگری است که باید به آن دقت کنید. وقتی که قصد سفر به کشور انگلیس یا حتی مهاجرت به این کشور را دارید باید بدانید که شما به بیشترین میزان انرژی برای این کار نیاز خواهید داشت. زمانی که انرژی خود را صرف سفر به یکی از کشورهای همسایه و دریافت ویزای خود می‌کنید بدون شک نمی‌توانید انتظار تجربه خوبی از مهاجرت یا سفر به کشور انگلستان داشته باشید.

فرایند استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلستان به چه شکل است؟

برای این‌که بتوانید از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس استفاده کنید نیازمند این خواهید بود که در اولین قدم درخواست صدور ویزای خود را به سفارت این کشور تحویل دهید. برای این کار باید توجه داشته باشید که یکی از کشورهای همسایه را انتخاب کنید. اگر شما هم در انتخاب این کشورها با چالش مواجه شدید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما استفاده کرده و از مزایای این خدمات نهایت بهره را ببرید. پس از این‌که درخواست صدور ویزای خود را ارسال کردید زمان آن است که اقدام به ثبت قرارداد پیکاپ ویزا کنید.

برای این کار شما باید در مرحله اول یک موسسه خوب را انتخاب کنید که خدمات خود را در این زمینه به شما ارائه دهد.

معیارهای انتخاب یک موسسه مناسب برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس را دارید باید برای این کار به دنبال یک موسسه مهاجرتی مناسب باشید. از جمله معیارهایی که برای انتخاب چنین موسسه‌ای وجود دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما باید موسسه‌ای را انتخاب کنید که دارای سابقه کاری خوبی در این زمینه باشد. داشتن تجربه می‌تواند تاثیر زیادی روی دریافت ویزای شما از سفارت کشور انگلستان داشته باشد. پس سعی کنید حتما از موسسات معتبر در این زمینه کمک بگیرید.
 • داشتن مجوزهای موردنیاز برای ثبت قرارداد پیکاپ ویزا از معیارهای مهم دیگری است که باید در این زمینه به آن دقت داشته باشید. پس وقتی که قصد انتخاب یک موسسه مناسب را دارید حتما باید مجوزهای دریافت شده از دولت برای ارائه این خدمات را بررسی کنید.
 • شما باید سعی کنید از خدمات موسسه‌ای در زمینه پیکاپ ویزا انگلیس استفاده کنید که حتما یک قرارداد قانونی را برای دریافت ویزای شما ثبت کند. بدون قرارداد رسمی معمولا نمی‌توان از این خدمات استفاده کرد و ممکن است شما با مشکلات زیادی در این زمینه مواجه شوید.
 • در نهایت باید سعی کنید موسسه‌ای را انتخاب کنید که در ازای خدمات باکیفیت در این زمینه هزینه مناسبی را نیز از شما دریافت کند. به این ترتیب شما می‌توانید در هزینه‌های خود برای اخذ ویزای انگلستان صرفه‌جویی کنید.

آماده‌سازی مدارک موردنیاز برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا

در مرحله بعدی بعد از این‌که یک موسسه مناسب را برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس انتخاب کردید زمان آن است که مدارک خود را آماده کنید. از جمله مدارک مهمی که برای استفاده از این خدمات به آنها نیاز دارید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و پاسپورت معتبر که به‌اندازه تاریخ ویزای شما اعتبار داشته باشد.
 • دو قطعه عکس که باید با استانداردهای پاسپورت گرفته شده باشد.
 • فرم‌های تکمیل شده استفاده از خدمات پیکاپ ویزا که می‌توانید این فرم‌ها را خیلی ساده و راحت با استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی ما تهیه کنید.
 • رسید درخواست صدور ویزا که مشخص شود شما تمامی مراحل صدور ویزای خود را طی کرده‌اید.
 • قرارداد رسمی و محضری که با موسسه مدنظر خود بسته‌اید و نشان می‌دهد که شما اجازه اخذ ویزای خود را به این موسسه داده‌اید.

اگر شما هم سوالاتی در خصوص تهیه این مدارک داشتید می‌توانید همین حالا از خدمات مشاوره مجموعه ما استفاده کرده و با اطلاعات کامل اقدام به تهیه این مدارک کنید.

هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلستان چقدر است؟

یکی از سوالات بسیار مهمی که ممکن است در خصوص خدمات پیکاپ ویزا انگلیس برای شما هم پیش آمده باشد این است که هزینه استفاده از این خدمات چقدر است؟ اگر شما هم این سوال را در ذهن دارید باید بدانید که هزینه استفاده از این خدمات به عوامل و فاکتورهای مختلفی بستگی دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع ویزایی که شما قصد دریافت آن را دارید.
 • کشور همسایه‌ای که شما برای استفاده از خدمات سفارت انگلستان در آن کشور انتخاب کرده‌اید.
 • نوع موسسه مهاجرتی که شما برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انتخاب کرده‌اید.
 • و …

با در نظر گرفتن این عوامل می‌توانید تعیین کنید که هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزا کشور انگلستان دقیقا چقدر خواهد بود. نکته بسیار مهمی که در اینجا باید به آن دقت داشته باشید این است که یکی از بهترین موسساتی که امروزه خدمات پیکاپ ویزا انگلیس را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه ممکن به شما ارائه می‌دهد موسسه ما است. پس اگر شما هم قصد دارید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات موسسه ما بهره‌مند شوید.

پیکاپ انگلیس هزینه برای همکار هزینه برای مسافر
از دبی 300 درهم 350 درهم
از ترکیه 150 دلار 170 دلار

 

شرایط استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس را دارید باید به یک نکته کلیدی و بسیار مهم در این زمینه دقت داشته باشید و آن این است که شما حتما باید شرایط لازم را در این زمینه داشته باشید تا بتوانید از این خدمات بهره‌مند شوید. سه شرط اساسی در این زمینه وجود دارد که در ادامه هریک از آنها را بررسی خواهیم کرد.

اولین مورد از این شرایط این است که شما حتما باید درخواست صدور ویزای کشور انگلستان را به سفارت این کشور تحویل داده باشید. پس ایمیل تاییدیه‌ای که از طرف سفارت این کشور برای شما ارسال می‌شود حتما باید در لیست مدارک شما قرار داشته باشد.

شرط مهم دیگر این است که شما حتما باید یک قرارداد قانونی را با شرکت ارائه‌دهنده خدمات پیکاپ ویزا به ثبت رسانده باشید. بدون داشتن یک قرارداد قانونی نمی‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

شرط سوم نیز این است که حتما باید هزینه‌های مربوط به استفاده از خدمات پیکاپ ویزا را به طور کامل پرداخت کرده باشید تا بتوانید از این خدمات و مزایای آن بهره‌مند شوید.

انتخاب بهترین کشور همسایه برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا

همانطور که گفتیم کشور انگلستان در ایران سفارتی ندارد. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا وقتی که شما قصد دریافت ویزای این کشور را دارید نیازمند این باشید که به یکی از کشورهای همسایه مراجعه کرده و درخواست صدور ویزای خود را از طریق سفارت آنها ارائه دهید. همین عامل نیز باعث می‌شود تا شما نیازمند استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس شوید. حال ممکن است این سوال برای شما هم پیش بیاید که چگونه باید از میان کشورهای همسایه یکی را برای این کار انتخاب کنیم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که کشورهایی نظیر امارات، ترکیه، آذربایجان و ارمنستان که در نزدیکی ایران هستند امروزه این خدمات را به شما ارائه می‌دهند. برای انتخاب از میان آنها باید در اولین قدم دقت داشته باشید که هزینه سفر به این کشورها چقدر است و کدام‌یک هزینه مناسب‌تری برای شما خواهند داشت؟ در قدم بعدی باید بررسی کنید که کدام‌یک از این کشورها راحت‌تر وقت سفارت را برای شما تعیین می‌کنند تا سریع‌تر بتوانید مراحل اخذ ویزای خود را طی کنید؟

در انتخاب نباید فراموش کنید که کشوری را انتخاب کنید که هزینه پیکاپ ویزای آن کشور نیز مناسب باشد. همانطور که گفتیم هزینه استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس برای هریک از کشورهایی که بیان کردیم متفاوت خواهد بود. پس حتما برای انتخاب یکی از کشورهای همسایه به این موضوع نیز دقت کنید.

سوالات متداول

در این بخش قصد داریم به برخی از رایج‌ترین سوالات درباره خدمات پیکاپ ویزا انگلیس پاسخ دهیم.

مزایای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلیس چیست؟

استفاده از خدمات پیکاپ ویزای این کشور به شما کمک می‌کند تا در هزینه‌ها و زمان خود صرفه‌جویی کرده و انرژی کمتری را نیز صرف دریافت ویزای خود از سفارت انگلستان کنید. به این ترتیب سفر راحت‌تری را به کشور انگلستان خواهید داشت.

بهترین موسسه برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلستان چه ویژگی‌هایی دارد؟

چنین موسسه‌ای باید معتبر بوده و مجوزهای موردنیاز را به شما ارائه دهد، هزینه مناسبی را در ازای خدمات خود از شما دریافت کرده و برای دریافت ویزای شما از سفارت کشور انگلستان یک قرارداد قانونی را با شما به ثبت برساند.

بهترین کشورهای همسایه برای اخذ ویزای انگلستان کدام کشورها هستند؟

از جمله این کشورها می‌توان به ارمنستان، ترکیه، امارات و آذربایجان اشاره کرد.

استفاده از خدمات پیکاپ ویزای انگلستان در مجموعه ما

آیا شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که با مطالعه این مطلب علاقه‌مند به استفاده از خدمات پیکاپ ویزا انگلیس برای دریافت ویزای خود شده‌اید؟ احتمالا برای انجام این کار به دنبال موسسه‌ای هستید که بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در این زمینه در اختیار شما قرار دهد. یکی از بهترین موسساتی که برای این کار پیش روی شما قرار دارد موسسه ماست. استفاده از خدمات مجموعه ما می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد که از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مجموعه ما به‌صورت کاملا قانونی در زمینه خدمات پیکاپ ویزا انگلیس فعالیت کرده و خدمات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد.
 • استفاده از خدمات پیکاپ ویزا در مجموعه ما هزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد داشت و به شما در کاهش هزینه‌هایی که دارید کمک خواهد کرد.
 • در زمان استفاده از خدمات ما می‌توانید به طور کامل یک قرارداد قانونی بنویسید و با استفاده از آن نسبت به نتیجه‌ای که دریافت می‌کنید نهایت اطمینان را داشته باشید.

پس اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا از خدمات ما استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم همین حالا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

پیکاپ ویزا انگلیس
پیکاپ ویزا انگلیس

سوالات متداول

سوالاتی که در مورد پیکاپ ویزا از ما پرسیده میشود

پیکاپ ویزا انگلیس چیست؟

سرویس پیکاپ ویزا انگلیس به دارندگان ویزای این کشور این امکان را می دهد که بدون مراجعه حضوری به سفارت یا کنسولگری این کشور، ویزای خود را دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این مطلب مراجعه شود.

شرایط دریافت پیکاپ ویزا انگلیس چیست؟

مهم ترین شرط در بین شرایط دریافت پیکاپ ویزا انگلیس این که فرد متقاضی موفق به دریافت ویزا خود شده و پس از ارسال مدارک، امکان دریافت ویزا از یکی از نمایندگی های دریافت را داشته باشد. توضیحات کامل در این مطلب ارائه شده است.

پیکاپ ویزا از طریق کدام کشور ها قابل انجام است؟

به طور کلی پیکاپ ویزا از طریق کشور هایی مانند ارمنستان، امارات و … برای شهروندان ایرانی صادر می شود.

آیا برای دریافت مجدد مدارک، نیاز به مراجعه مجدد به کشور موردنظر می باشد؟

در پیکاپ ویزا نیازی به کشور موردنظر نمی باشد. در واقع مدارک شما به نماینده انتخاب شده از سوی شما ارائه داده می شود.

مقالات مرتبط با
پیکاپ ویزا انگلیس

متاسفانه مطلبی وجود ندارد

09125397839