پیکاپ ویزا کانادا

10
دی

  • توسط admin
  • 0

پیکاپ ویزا کانادا چیست و چه شرایطی دارد

پیکاپ ویزا کانادا چیست؟ شرایط پیکاپ ویزا کانادا ؟ اگر می خواهید به کشور کانادا سفر کنید حتما عبارت پیکاپ کانادا به گوشتان خورده است! شما برای مهاجرت به کشور کانادا با هر هدفی که دارید بایست ویزای این کشور را دریافت کنید. ویزای کانادا در ایران به علت نبود کنسولگری این کشور به صورت غیر مستقیم و از طریق کارگزاری وک در یکی از کشورهای همسایه انجام می گیرد. اما پروسه پیکاپ ویزا کانادا چیست و به چه معنی می باشد؟

تعریف مفهوم پیکاپ ویزا کانادا  

پیکاپ ویزا کانادا به منزله فرستادن پاسپورتتان به یکی از مارکز کارگزاری وک (Visa Application Center ) و همچنین سفارت این کشور است تا لیبل ویزای کانادا را به آن الصاق کنند. برای ورود به کشور کانادا شما بایست ویزای این کشور را دریافت کنید. دریافت ویزای کشور کانادا یک پروسه چند مرحله از درخواست تا دریافت پیکاپ ویزا می باشد. در واقع دریافت پیکاپ ویزای کانادا آخرین مرحله اداری برای ورود به این کشور است که از سوی متقاضی انجام می گیرد.

همانطور که گفتیم با توجه به نبود سفارت و کنسولگری کانادا در ایران پیکاپ ویزای کانادا در یکی از کشورهای همسایه ایران صورت می گیرد. توجه داشته باشید که اصطلاح پیکاپ ویزا کانادا همان پیکاپ پاسپورت این کشور است و در آن لیبل به پاسپورت شما الصاق خواهد شد.

پیکاپ ویزا کانادا

چه مجوزی برای پیکاپ ویزای کانادا لازم است 

با توجه به این که سفارت کانادا در ایران فعالیتی ندارد، شما به عنوان یک متقاضی پیکاپ ویزا کانادا می توانید از طریق فرد یا آژانس معتبری که اجازه دریافت پاسپورت شما را دارند اقدام کنید. این شرکت‌ها و آژانس‌ها با هماهنگی پلیس مرزی پاسپورت متقاضیان را از کشور خارج و برای مهر شدن ویزا به مراکز وک تحویل می‌دهند. البته قبل از آن با ارائه یک وکالت نامه به فرد یا آژانس مورد نظر برای پیکاپ ویزای کانادا اقدام کنید.

پیکاپ ویزا کانادا 

مزیت های پیکاپ ویزای کانادا چیست؟

مهمترین و قابل توجه ترین مزیت های پیکاپ ویزای کانادا صرفه جویی در وقت و هزینه های جاری از اخذ ویزای کانادا است.

ار شما پروسه دریافت پیکاپ ویزا کانادا را به فرد و یا یک آژانس معتبر و قانون بسپارید دیگر نیاز به هزینه برای رفت و آمد شخصی خود نخواهید داشت. با این کار شما می توانید در هزینه کردن بسیاری از موارد اعم از هزینه هتل و خورد و خوراک و رفت و آمد و خیلی هزینه‌های دیگر در کشور مقصد صرفه جویی کنید.

همچنین در کنار صرفه جویی در هزینه با سپردن پروسه گرفتن پیکاپ ویزای خود به یک آژانس معتبر در زمان خود نیز صرفه جویی کرده اید! بجای اینکه زمان بگذارید و به کشورهای همسایه سفر کنید این شرکت ها این کار را برایتان انجام خواهند داد.

پیکاپ ویزا کانادا 

مراحل پیکاپ ویزا کانادا چیست؟

رفتن به یک آژانس مهاجرتی معتبر برای درخواست خدمات پیکاپ ویزا کانادا؛ توجه کنید که این آژانس دارای مجوز از سوی پلیس مهاجرت ایران باشد.

ارائه مدارک لازم مانند پرینت نامه پاس ریکوئست و اصل پاسپورت و وکالت به کارگزار مربوطه در آن آژانس.

ارسال پاسپورت شما و دیگر متقاضیان به یکی از کشورهای همسایه توسط آژانس برای تحویل به کارگزاری وک. 

تحویل مدارک و پاسپورت به یکی از دفاتر وک.

مهر پاسپورت شما در سفارت کانادا پس از چند روز کار اداری.

برگشت پاسپورت های پیکاپ شده به ایران توس کارگزاری و تحویل آن به شما توسط آژانس مسافرتی.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا

حدود ۲ تا ۳ هفته بعد از در اختیار گذاشتن ویزای خود به دفاتر وک پیکاپ ویزا کانادا برای شما حاضر خواهد بود.

پیکاپ ویزا کانادا 

هزینه پیکاپ ویزا کانادا

هزینه دفتر وک و هزینه های آژانس مهاجرتی ( در صورتی که از طریق آژانس اقدام می کنید ) هزینه پیکاپ ویزا کانادا را شامل می شوند. انگشت نگاری نیز بسته به کشوری که در آن انگشت نگاری انجام داده اید هزینه متفاوتی خواهد داشت. دفاتر وک پس از انجام امور لیبل شدن ویزا، پاسپورت شما را فقط از طریق پست های داخل کشوری به آدرسی که شما ارائه کرده‌اید می‌فرستند.

هزینه پیکاپ ویزا در سال ۲۰۲۱ در ترکیه حدود یک میلیون تومان، در ابوظبی حدود ۴۵۰ درهم امارات و در دبی برای ۳۰۰ درهم امارات می باشد.

پیکاپ ویزا کانادا 

پیگیری پیکاپ کانادا

شما زمانی که پاسپورت خود را به یک آژانس می دهید یک شماره پیگیری دریافت خواهید کرد. برای بررسی آخرین وضعیت پیکاپ ویزای خود بایستی وارد سایت VFS global شوید و با انتخاب مبدا و مقصد و وارد کردن کد پیگیری وضعیت پیکاپ ویزای خود برای کانادا را مشاهده کنید.

کنترل وضعیت لیبل پاسپورت کانادا

در صورتی که بر روی ویزای شما لیبل V ثبت شده باشد نشان دهنده ویزای Visitor ، حرف S نشان دهنده Student و حرف W نشان دهنده ویزای Worker در کشور کانادا می باشد.

برخی از نکات مهم برای دریافت پیکاپ ویزای کانادا

اگر شما یک متقاضی دریافت پیکاپ هستید توجه داشته باشید که:

  • داشتن مجوز از پلیس مهاجرت ایران ضروری است.
  • توجه داشته باشید که رسید خود را به هنگام تحویل دیافت کنید.
  • اطلاعات خودتان را بر روی لیبل ویزا در زمان تحویل حتما کنترل نمایید.

چنانچه شما یک آژانس انجام دهنده پیکاپ متقاضیان برای کانادا هستید توجه کنید که:

  • مطمئن شوید پاسپورت ها به صورت مطمئن منتقل می شوند. 
  • از مکان نگهداری پاسپورت ها مطمئن شوید.
  • بعد از اینکه پیکاپ پاسپورت صورت گرفت نوبت به کنترل اطلاعات روی آن است. کنترل کنید که اطلاعات مشکلی نداشته باشد.

سوالات متداول درباره پیکاپ کانادا

آیا ارائه پاسپورت برای تهیه پیکاپ جهت الصاق لیبل باید برای همان شعبه انگشت نگاری باشد یا خیر؟

خیر حتما نیازی نیست به همان شعبه پاسپورت را ارسال کنید. شما می توانید از طریق هریک از دفاتر وک در هر یک از کشورها در همسایگی ایران برای پیکاپ اقدام کنید.

آیا ارائه خدمات پیکاپ کانادا به صورت خانوادگی در ایران امکان پذیر است؟

بله؛ برخی از آژانس ها در ایران هستند که درخواست پیکاپ پاسپورت کانادا به صورت خانوادگی را نیز قبول می کنند.

آیا برای پیکاپ ویزا در یکی از کشور های همسایه ایران تنها داشتن فرم وکالت متقاضی برای آژانس پیکاپ کافی است؟

برای پیکاپ ویزا از کشورهای همسایه به خصوص ترکیه، به اصل پاسپورت و رسید نامه انگشت نگاری هم نیاز داریم. اگر ویزا مهاجرتی باشد به دو قطعه عکس هم نیاز است.

اصلی ترین مزیت پیکاپ کانادا چیست؟

در صورتی که پیکاپ ویزای کانادا داشته باشید دیگر نیازی به حضور مجدد و سفر فرد به کشوری نظیر ترکیه برای دریافت ویزای صادر شده نخواهید داشت.

خدمات ویزای پیکاپ کانادا با هزینه مناسب و کیفیت بالا

مجموعه ما امروزه به‌عنوان یکی از بهترین مجموعه‌هایی شناخته می‌شود که در زمینه ارائه خدمات ویزای پیکاپ کانادا فعالیت داشته و به‌صورت کاملا قانونی خدمات خود را در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا از از پیکاپ ویزای کانادا نهایت استفاده را ببرید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما همین حالا با خدمات ما آشنا شده و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839