درخواست پیکاپ ویزای آمریکا

15
اسفند

 • توسط admin
 • 0

راهنمایی کامل برای درخواست پیکاپ ویزای آمریکا

پیکاپ ویزای آمریکا یکی از بهترین خدماتی است که امروزه در زمینه دریافت ویزای کشور آمریکا به شما ارائه می‌شود. با استفاده از این خدمات شما می‌توانید خیلی ساده و راحت اقدام به دریافت ویزای خود از سفارت‌های کشورهای همسایه ایران کنید. به منظور درخواست پیکاپ ویزای آمریکا شما باید چند مرحله خاص را طی کنید که بدون داشتن آشنایی کامل با این مراحل احتمالا شما با مشکلات و چالش‌های زیادی مواجه خواهید شد. به همین علت نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما با این مراحل آشنا شده و تلاش کنید تا این مراحل را به‌درستی طی کنید.

در ادامه این مطلب قصد داریم راهنمایی کاملی را برای درخواست پیکاپ ویزای آمریکا در اختیار شما قرار دهیم که به شما نشان می‌دهد دقیقا به چه شکل می‌توانید از این خدمات استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید. پس اگر شما هم قصد دارید تا از این خدمات استفاده کنید و برای این کار سوالات زیادی برایتان به وجود آمده مطالعه ادامه این مطلب برایتان مفید خواهد بود.

درخواست صدور ویزای آمریکا

پیش از آن‌که بخواهید اقدام به ارسال درخواست پیکاپ ویزای آمریکا کرده و از این خدمات استفاده کنید در اولین مرحله باید درخواست صدور ویزای خود را به سفارت این کشور ارائه دهید. برای انجام این کار مراحلی را باید طی کنید که در جدول زیر توضیحات کاملی را درباره این مراحل در اختیار شما قرار داده‌ایم:

مراحلتوضیحات
تعیین یکی از کشورهای همسایهبدر اولین مرحله باید اقدام به تعیین وقت سفارت آمریکا کنید. برای این کار باید یکی از کشورهای همسایه ایران از جمله آذربایجان، امارات، ارمنستان، ترکیه و … را انتخاب کرده و وارد آدرس سایت سفارت آمریکا در این کشورها شوید.
در اولین مرحله باید اقدام به تعیین وقت سفارت آمریکا کنید. برای این کار باید یکی از کشورهای همسایه ایران از جمله آذربایجان، امارات، ارمنستان، ترکیه و … را انتخاب کرده و وارد آدرس سایت سفارت آمریکا در این کشورها شوید.
پرکردن فرم درخواست ویزادر ادامه باید درخواست صدور ویزای خود را آماده کنید. به این منظور فرمی در اختیار شما قرار می‌گیرد که باید این فرم‌ها را با استفاده از داده‌های معتبر که با مدارک شما همخوانی دارند پر کنید. با ارسال این فرم ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که زمان و تاریخ مراجعه شما به سفارت این کشور آمده است.
آماده‌سازی مدارکدر گام بعدی شما باید مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای خود را آماده کنید. در صورتی که هرگونه سوالی در خصوص این مدارک دارید می‌توانید از خدمات ارائه شده در سایت ما استفاده کرده و یک مشاوره کامل را در این زمینه دریافت کنید.
خرید بلیطدر مرحله بعدی شما باید اقدام به خرید یک بلیط به کشورهای همسایه کرده‌ای که انتخاب کرده‌اید کنید. دقت داشته باشید که تاریخ بلیط شما باید با تاریخ مراجعه شما به سفارت آمریکا در آن کشور همخوانی داشته باشد.
مراجعه به سفارت آمریکادر گام آخر نیز شما باید در تاریخ و زمان مشخص شده با در دست داشتن مدارک خود به سفارت کشور آمریکا مراجعه کرده و مراحل مربوط به ارسال درخواست و همین‌طور انگشت‌نگاری را طی کنید.

اگر هرگونه سوالی در خصوص این مراحل داشتید باید دقت داشته باشید که موسسه مهاجرتی ما این امکان را برای شما فراهم کرده تا به منظور ثبت درخواست پیکاپ ویزای آمریکا یک مشاوره کامل را در این زمینه دریافت کنید.

ثبت قرارداد با یک موسسه در حوزه پیکاپ ویزای آمریکا

بعد از این‌که درخواست صدور ویزای خود را ارسال کردید زمان آن خواهد بود که درخواست پیکاپ ویزای آمریکا را نیز ثبت کنید. برای این‌که بتوانید این کار را انجام دهید باید یکی از موسساتی که خدمات خود در این زمینه را به شما ارائه می‌دهد انتخاب کنید. برای انتخاب چنین موسسه‌ای شما نیازمند این خواهید بود که با معیارهای انتخاب چنین موسسه‌ مهاجرتی آشنا شوید.

معیارهای انتخاب یک موسسه برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا

 • چنین موسسه‌ای باید فعالیت کاملا قانونی داشته باشد. پس نیازمند این خواهد بود که تمامی مجوزهای موردنیاز را در اختیار شما قرار دهد تا به شما نشان دهد که فعالیتی کاملا قانونی داشته و از این نظر مشکلی ندارد.
 • بستن قرارداد محضری و قانونی معیار بعدی است که باید به آن دقت کنید. موسسه‌ای که شما انتخاب می‌کنید حتما باید یک قرارداد قانونی برای درخواست پیکاپ ویزای آمریکا را با شما به ثبت برساند تا بتوانید نسبت به عملکرد آنها اطمینان داشته باشید.
 • دریافت هزینه مناسب ویژگی مهم دیگری است که حتما باید به آن دقت کنید. در واقع شما باید موسسه‌ای را برای این کار انتخاب کنید که در ازای خدمات باکیفیت هزینه مناسبی را نیز از شما دریافت کند. به این ترتیب می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و با کمترین هزینه ویزا یا پاسپورت آمریکا را دریافت کنید.
 • ارائه خدمات مشاوره آخرین معیاری است که باید به آن دقت کنید. بسیاری از افراد اطلاعات چندانی در خصوص فرایند استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا ندارند. همین عامل نیز باعث می‌شود تا آنها نیازمند دریافت خدمات مشاوره باشند.

یکی از بهترین موسساتی که می‌توانید برای ارسال درخواست پیکاپ ویزای آمریکا انتخاب کنید موسسه مهاجرتی ماست که خدمات جامع و کاملی را در این زمینه در اختیار شما قرار می‌دهد. پس پیشنهاد می‌کنیم حتما با خدمات ما آشنا شده و در صورت نیاز از این خدمات بهره‌مند شوید.

ثبت قرارداد برای پیکاپ ویزای آمریکا

برای این‌که بتوانید از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا استفاده کنید شما نیازمند این خواهید بود که یک قرارداد کاملا قانونی را با موسسه‌ای که انتخاب کرده‌اید بسته و سپس عملیات دریافت ویزای نهایی خود را به کارگزاران این موسسه واگذار کنید. برای این کار باید اقدام به ارسال درخواست پیکاپ ویزای آمریکا به آن موسسه کنید. در ادامه با ارائه مدارکی که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد می‌توانید قرارداد خود را به‌صورت کاملا قانونی ببندید.

دقت داشته باشید که بعد از این مرحله کلیه عملیات دریافت ویزای شما برعهده این موسسه خواهد بود و دیگر شما نیازی نیست که خودتان به منظور دریافت ویزا به سفارت مربوطه آمریکا مراجعه کنید.

برای ثبت درخواست پیکاپ ویزای آمریکا به چه مدارکی نیاز داریم؟

از جمله مهم‌ترین مدارکی که برای ثبت درخواست پیکاپ ویزای آمریکا به آن نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدارک شناسایی از جمله کارت ملی و شناسنامه معتبر که حتما باید برای خود شما باشد.
 • پاسپورت معتبر مدرک دیگری است که باید آن را در لیست مدارک خود قرار دهید. فراموش نکنید که پاسپورت شما حتما باید دارای اعتبار کافی باشد تا بتوانید درخواست استفاده از خدمات پیکاپ ویزا را ثبت کنید.
 • فرم‌های مربوطه به استفاده از خدمات پیکاپ ویزای آمریکا نیز باید به طور کامل با اطلاعات دقیق و معتبر پر شده و در لیست مدارک شما قرار گیرد. در صورتی که قصد دارید به این فرم‌ها دسترسی داشته باشید می‌توانید همین حالا با کارشناسان مجموعه ما در این زمینه تماس گرفته و از خدمات ما بهره‌مند شوید.
 • قرارداد محضری: در مرحله بعدی نیز شما باید قرارداد محضری که به این موسسه به ثبت رسانده‌اید را در لیست مدارک خود برای استفاده از خدمات پیکاپ ویزا قرار دهید.
 • فراموش نکنید که شما حتما باید یک یا دو قطعه عکس از خود نیز در لیست مدارکتان قرار دهید. این عکس‌ها حتما باید با استانداردهای پاسپورت گرفته شده باشند و عکس‌های جدیدی از شما باشند.

با آماده کردن این مدارک شما می‌توانید اقدام به ثبت درخواست پیکاپ ویزای آمریکا کرده و عملیات دریافت ویزای خود را به یک موسسه فعال در این حوزه واگذار کنید.

آیا فرم درخواست پیکاپ ویزای آمریکا به منظور استفاده از این خدمات ضروری است؟

یکی از سوالات رایجی که معمولا در خصوص ارسال درخواست پیکاپ ویزای آمریکا پرسیده می‌شود این است که آیا به منظور استفاده از این خدمات و ارسال درخواست پیکاپ حتما باید فرم‌های مربوط به این خدمات را پر کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که بله شما برای استفاده از این خدمات حتما باید فرم‌های مربوطه را پر کرده و آنها را امضا کنید. در واقع پرکردن این فرم‌ها به این منزله است که شخص دیگری می‌تواند به‌جای شما ویزایتان را از سفارت دریافت کند و شما مشکلی به منظور انجام این کار نخواهید داشت.

همین عامل نیز باعث می‌شود تا بتوانید با خیالی راحت اقدام به استفاده از این خدمات کنید. پس حتما سعی کنید فرم را با اطلاعات معتبر پر کنید تا مشکلی به منظور دریافت ویزای شما توسط کارگزاران به وجود نیاید.

از خدمات مجموعه ما به منظور ارسال درخواست پیکاپ ویزای کانادا استفاده کنید

یکی از بهترین مجموعه‌هایی که در حال حاضر خدمات خود را در زمینه درخواست پیکاپ ویزای آمریکا به شما ارائه می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کمترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن ویزای خود را دریافت کنید مجموعه ما است. استفاده از خدمات مجموعه ما در زمینه پیکاپ ویزای کانادا چندین مزیت مختلف را داراست که از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه استفاده از خدمات مجموعه ما بسیار مناسب است و همین عامل نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید به میزان زیادی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.
 • از طرف دیگر باید دقت داشته باشید که کیفیت خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما نیز بسیار بالاست. استفاده از خدمات ما به منظور دریافت ویزای پیکاپ به شما کمک می‌کند تا بتوانید با اطمینان بیشتری ویزای خود را بگیرید.
 • مجموعه ما به‌صورت کاملا قانونی فعالیت می‌کند و شما می‌توانید مجوزهای موردنیاز را خیلی راحت دریافت کنید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839