تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

23
بهمن

  • توسط admin
  • 0

تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد سفر به کشور کانادا را دارید یا این‌که قصد دارید اقامت این کشور را دریافت کنید احتمالا شما هم با عبارت ویزای پیکاپ کانادا آشنا شده‌اید. بسیاری از افراد این ویزا را با ویزای توریستی کانادا اشتباه می‌گیرند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا بسیار زیاد است و اگر شما بتوانید این تفاوت را به شکلی درست درک کنید می‌توانید می‌توانید خیلی سریع و راحت اقدام به استفاده درست از هرکدام این ویزاها کنید.

تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

ما در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این تفاوت صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

ویزای پیکاپ کانادا چیست؟

برای درک هرچه بهتر تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا پیش از هر چیز اجازه دهید تا با پیکاپ ویزای کشور کانادا آشنا شده و نکاتی را درباره این نوع اخذ ویزا بیان کنیم. به طور کلی باید بدانید که پیکاپ ویزا به خدماتی گفته می‌شود که شما در آن تنها باید یک بار اقدام به مراجعه به سفارت رسمی کشور کانادا کنید تا بتوانید درخواست خود را به ثبت برسانید. در این مرحله شما معمولا خودتان مراجعه می‌کنید تا اطلاعات بیومتریک خود را به ثبت برسانید. از طرف دیگر در همین مرحله شما باید عملیات انگشت‌نگاری را دنبال کنید و در ادامه مدارک خود را نیز ارائه دهید.

تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا

حال پس از این‌که درخواست شما بررسی شده و نتیجه آن به شما اعلام می‌شود دیگر نیازی نیست که خودتان به‌صورت حضوری به سفارت رسمی این کشور مراجعه کرده و ویزای خود را دریافت کنید. دلیل این موضوع نیز این است که در این مرحله شما می‌توانید با یک موسسه که خدمات پیکاپ ویزا را ارائه می‌دهد قرارداد بسته و عملیات دریافت ویزای خود را به این موسسه بسپارید. در واقع در این روش شما یک نماینده قانونی را برای خود تعیین می‌کنید که به‌جای شما ویزای کانادا را از سفارت این کشور دریافت کند.

همین موضوع نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید به میزان زیادی در زمان و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و در کمترین زمان ممکن ویزای کانادا را دریافت کنید.

ویزای توریستی کانادا چیست؟

برای این‌که به شکل بهتری با تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا آشنا شوید اجازه دهید تا کمی بیشتر درباره خود ویزای توریستی کانادا نیز صحبت کرده و نکاتی را درباره این ویزا در اختیار شما قرار دهیم. به طور کلی باید دقت داشته باشید که ویزای توریستی کانادا به ویزایی گفته می‌شود که شما با دریافت آن اجازه خواهید داشت برای مدت زمانی محدود که معمولا در بازه 30 روز تا 90 روز قرار دارد وارد خاک کشور کانادا شده و در این کشور به گردشگری و تفریح بپردازید.

ویزای توریستی کانادا

حال نکته مهمی که درباره ویزای توریستی این کشور وجود دارد این است که شما می‌توانید به منظور دریافت این ویزا با شرکت‌های توریستی و گردشگری که تور کانادا را برگزار می‌کنند صحبت کرده و با آنها قرارداد ببندید. این شرکت‌های توریستی که معمولا تورهای مختلفی را به مقصد کشور کانادا برگزار می‌کنند به شما اجازه می‌دهند تا بتوانید با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید.

این موسسات و شرکت‌ها خدماتی را در اختیار شما قرار می‌دهند که به شما اجازه می‌دهد تا درخواست خود را با سرعت بالاتری به سفارت کشور کانادا تحویل داده و آنها خود پیگیری‌های لازم را در خصوص صدور ویزای شما انجام می‌دهند. همین موضوع نیز باعث می‌شود تا بسیاری از افراد گمان کنند که ویزای توریستی کانادا همان پیکاپ ویزای کاناداست و این دو تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند که در ادامه درباره این تفاوت‌ها صحبت خواهیم کرد.

تفاوت بین ویزای توریستی کانادا و ویزای پیکاپ این کشور چیست؟

حال اجازه دهید تا به شکل دقیق‌تری تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا را بررسی کرده و نکات مهمی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. به طور دقیق‌تر باید بدانید که در پیکاپ ویزای کانادا شما می‌توانید هر نوع اقامت و ویزایی را در این کشور دریافت کنید و از این نظر محدودیت چندانی برای شما وجود نخواهد داشت. برای مثال ممکن است شما قصد دریافت ویزای تحصیلی داشته باشید و بعد از این‌که درخواست خود را به منظور اخذ این ویزا ارسال کردید علاقه‌ای به مراجعه دوباره به سفارت رسمی کشور کانادا به منظور دریافت ویزای تحصیلی خود نداشته باشید.

در چنین شرایطی خیلی ساده و راحت خواهد بود که با یک موسسه که در این زمینه فعالیت دارد قرارداد بسته و عملیات دریافت ویزای خود را به یک نماینده قانونی واگذار کنید. این در حالی است که تمامی پیگیری‌های مربوط به ویزای توریستی که توسط شرکت‌ها و موسسات گردشگری و توریستی انجام می‌شوند تنها در حوزه ویزای توریستی به شما ارائه می‌شوند. به همین علت نیز باید بدانید که حوزه فعالیت پیکاپ ویزای کانادا بسیار گسترده‌تر از ویزای توریستی است و در نتیجه شما برای طیف گسترده‌ای از ویزاهای کشور کانادا می‌توانید از این خدمات استفاده کنید.

یک تفاوت بین پیکاپ ویزا و ویزای توریستی کانادا این است که معمولا در ویزای توریستی خدمات به منظور تحویل ویزا توسط یک نماینده قانونی صورت نمی‌گیرد یا اگر این کار انجام شود باز هم در حوزه قراردادهای ویزای پیکاپ قرار دارد. این در حالی است که در حین استفاده از خدمات پیکاپ ویزای کانادا شما خیلی ساده و راحت می‌توانید عملیات دریافت ویزای خود را به یک نماینده قانونی واگذار کنید و از دردسرهای مربوط به دریافت ویزا از سفارت این کشور دوری کنید.

با مجموعه ما خدمات پیکاپ ویزای کانادا را به شکل بهتری تجربه کنید

حال که با تفاوت ویزای پیکاپ و ویزای توریستی کانادا آشنا شده‌اید احتمالا شما هم علاقه‌مند هستید تا از خدمات پیکاپ ویزا بهره‌مند شوید. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید بدانید که امروزه مجموعه ما امکانی را برای شما فراهم کرده تا بتوانید به ساده‌ترین شکل و با کمترین هزینه از این خدمات پیکاپ ویزای کانادا بهره‌مند شوید. استفاده از خدمات مجموعه ما تحت یک قرارداد قانونی انجام می‌شود و نیازی نیست که نگرانی خاصی در این زمینه داشته باشید. از طرف دیگر شما می‌توانید نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید نیز نهایت اطمینان را داشته باشید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839