10
دی

  • توسط admin
  • 0

اخذ ویزای توریستی کانادا چگونه است؟

به طور کلی اخذ ویزای توریستی کانادا از ترکیه و یا از ایران بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفته است و تقاضا برای اخذ این نوع ویزا بیش از گذشته می باشد. به طور کلی این نوع از ویزا در دو نوع دسته بندی می شود که از جمله آن می توان به ویزای یک بار ورود توریستی کانادا و ویزای چند بار ورود توریستی کانادا اشاره نمود. هر دو نوع این ویزا تنها برای مدت مشخصی اعتبار دارند و پس از گذشت این مدت دیگر فاقد اعتبار خواهند شد. در ادامه پیرامون نحوه اخذ ویزای توریستی کشور کانادا اطلاعاتی را در اختیارتان قرار خواهیم داد پس همراه ما باشید.

ویزای توریستی کانادا برای والدین

ویزای توریستی کشور کانادا با اهدافی همچون تفریح و گردشگری و یا بازدید از خانواده و دوستان صادر می شود و امروزه به خاطر جاذبه های بی اندازه کشور کانادا، تقاضا اخذ این نوع از ویزا از سوی ایرانیان افزایش پیدا کرده است. شرایط اخذ این نوع از ویزا نیز از سوی سفارت کانادا تعیین شده است و اگر این شرایط فراهم نشود، آنگاه درخواست صدور ویزا شما ریجکت می شود.

 از جمله این شرایط می توان به فراهم آوردن مدارکی مانند پاسپورت معتبر جدید و کپی و ترجمه شده این پاسپورت و سند معتبری که نشان دهنده برخورداری شما از سلامت جسمی و ذهنی باشد و همینطور پرداخت هزینه های لازم سفارت و به همراه داشتن بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل اشاره نمود. این مدارک باید کامل و بی نقص باشد تا در روند اخذ ویزای توریستی کانادا برای خانواده شما و یا خودتان تداخلی به وجود نیاید.

ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کشور کانادا در شرایط کرونا

به دنبال کاهش پیدا کردن محدودیت ها در کشور کانادا صدور ویزای توریستی کانادا در شرایط کرونا نیز ممکن شده است. در صورتی که افراد هر دو دوز واکسن خود را دریافت کرده باشند و کارت واکسن خود را به همراه داشته باشند، می توانند اقدام به دریافت ویزای خود نمایند و دیگر نیازی نیست که اقامت آنها در هتل ۳ روز زمان برد و یا ۱۴ روز قرنطینه بمانند. واکسن های مورد تایید این کشور نیز شامل موارد فایزر و مدرنا و آسترازنکا و سینوفارم می باشد.

مدت زمان صدور ویزای کانادا

بسته به این که برای چه نوع ویزایی می‌خواهید اقدام کنید، مدت زمان صدور ویزای شما متفاوت است. از آن جایی که در زمان‌های متفاوت این مدت زمان متغیر است به شما پیشنهاد می‌کنیم با استفاده از محاسبه‌گر زمان سایت رسمی دولت کانادا مدت زمان تخمینی صدور ویزای خود را ببینید.

سخن پایانی

ویزای توریستی کانادا یکی از محبوب‌ترین انواع ویزاهای این کشور به شمار می‌آید که افراد زیادی هرساله این ویزا را دریافت می‌کنند. برای دریافت این ویزا، طی کردن مراحل آن و آماده‌سازی مدارکی که شما نیاز دارید احتمالا سوالات زیادی برایتان به وجود می‌آید. در صورتی که شما هم سوالات زیادی در این زمینه دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات مشاوره ارائه شده توسط موسسه مهاجرتی ما استفاده کرده و از مزایای این خدمات نهایت بهره را ببرید. این خدمات با مناسب‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرد.

در صورتی که تمایل دارید درباره ویزای سایر کشورها بیشتر بدانید به صفحه ویزاها در راز مهاجر مراجعه نمایید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839