مقصد کریسمس در جهان

01
آذر

10 مقصد کریسمس در جهان که باید تجربه کنید!

جشن کریسمس بخش زیادی از جهان را که سال نوی خود را با آغاز زمستان جشن می‌گیرند، غرق در زیبایی می‌کند. اما برخی از جاها بهترین مقصد کریسمس در جهان هستند. برخی کشورها در این ایام تجربه‌هایی منحصربفرد برای گردشگرها فراهم می‌کنند که نباید در ماجراجویی‌هایتان آن‌ها را از دست بدهید!

توکیو، ژاپن، نورانی‌ترین مقصد کریسمس در جهان

با وجود آن که بیشتر ژاپنی‌ها بودایی و شینتو هستند، اما بسیاری از مردم دنیا معتقدند توکیو یکی از بهترین مقصدهای کریسمس در جهان است. آن چه که در توکیو انتظار شما را برای کریسمس می‌کشد 3 چیز است: نور، روشنایی و بازتاب نور!
سرتاسر شهر غرق در چراغانی کریسمس و تزئینات زیبای این جشن است و برخلاف تعطیلات سال نو در این ایام توکیو پر از جنب و جوش است. بازارهای کریسمس در جریان هستند و جشن‌ها و فستیوال‌های متنوعی در شهر برپاست که فرهنگ سنتی ژاپن را با جشن کریسمس پیوند زده است. این تجربه بی‌نظیر را از دست ندهید و کریسمس را در آسیا با طعمی متفاوت بچشید.

توکیو، ژاپن

رود گنگ، هند، یک سفر رویایی در کریسمس

کریسمس را در یک سفر دریایی مجلل در امتداد مقدس‌ترین رودخانه هند بگذرانید، جایی که گرمای خورشید زمستانی با روح کریسمس ترکیب می‌شود. در این سفر دریایی، تجربه‌ای شگفت‌انگیز شامل صبح‌های مه آلود همراه با منظره معابد باستانی و قایق‌های کوچک شناور در آب، زنگ بیدارباش بازارهای شلوغ و قلعه‌های باشکوه را خواهید داشت. کافیست یا باید هنوز هم برای آن که به سرزمین هزار و یک رنگ بروید، برایتان از گنگ بگوییم؟

کریسمس در هند

باربادوس، گرم‌ترین مقصد کریسمس در جهان

کارائیب برای کریسمس ساخته شده است. باربادوس، یکی از پرطرفدارترین مناطق کارائیب، از اواسط سپتامبر تا اواسط دسامبر، زمانی که قیمت هتل‌ها تا یک سوم کاهش پیدا می‌کند، در آرام‌ترین حالت خود است. در این ایام هر لحظه ممکن است بارانی سیل آسا ببارد اما چندان دوام نمی‌آورد. اما دلپذیرترین چیز در این ایام دمای هواست که در حدود 27 درجه سانتیگراد است. این کریسمس را می‌توانید در هوای مطبوع شرق وحشی بگذرانید. موج سواری کنید، از هوای تازه لذت ببرید و غذاهای خوش عطر و طعم نوش جان کنید.

باربادوس

لاپلند، فنلاند، رویایی‌ترین مقصد کریسمس در جهان

کریسمس در ذهن تمام کودکان با رویای سواری با گوزن‌های شمالی گره خورده است. لاپلند همان جایی است که این رویای کودکانه به حقیقت می‌پیوندد. لاپلند، با انبوهی از کلبه های چوبی چشمک زن واقعا سرزمین عجایب کریسمس است . فعالیت‌های زمستانی در این سرزمین هیجان را برای تمام اعضای خانواده در تمام رده‌های سنی فراهم می‌کند. کودکان در لاپلند می‌توانند شیرینی‌های زنجبیلی را تزئین کنند، تزیینات درخت کریسمس را درست کنند و برای یادگیری کلمات فنلاندی مانند «Hyvaa Joulua» (کریسمس مبارک)، به مدرسه الف مراجعه کنند.
برنامه سفرتان به فنلاند را خیلی زود نچینید. هفته دوم یا سوم دسامبر بهترین زمان برای تجربه‌ای شگفت انگیز از این سرزمین است. برای آن که کودکتان به اندازه شما از این سفر لذت ببرد، لطفا به جای یک برنامه فشرده 24 ساعته، یک برنامه چند روزه تدارک ببینید. در لاپلند فقط از 10 صبح تا 2 عصر نور روز را دارید، درست زمانی که یک درخشش وهم‌آور سبز و صورتی آسمان را روشن می‌کند. همان چیزی که بسیاری از مردم جهان آرزوی تماشایش را دارند.

مقصد کریسمس

ادینبورگ، اسکاتلند، تجربه کریسمسی شبیه فیلم‌ها

فقط بازارها با عطر شیرینی زنجبیلی و مهمانی‌های پر شور نیستند که ادینبورگ زمستانی را بسیار جذاب می‌کنند. موزه‌ها و رستوران‌های گرم و درجه یک بین المللی این تجربه را تکمیل می‌کنند. برای تجربه یک خرید دلچسب باید در اوایل دسامبر که بازارهای کریسمس باز هستند، در اسکاتلند بگردید. روی چرخ بزرگ پانوراما بالای خیابان پرنسس بچرخید، زیر نورهای خیابان جرج بخیزید و به گالری ملی اسکاتلند بروید و صحنه های زمستانی را تماشا کنید. پس از تاریک شدن هوا، به باغ گیاه‌شناسی سلطنتی بروید تا نوشیدنی‌های دلچسب اسکاتلندی بنوشید و از نورهای کریسمس آن شگفت زده شوید.

ادینبورگ، اسکاتلند

ایسلند، سرزمین عجایب زمستانی

اگر می‌خواهید سرزمین عجایب زمستانی را تجربه کنید، باید این کریسمس به ایسلند بروید. کریسمس در ایسلند همان طور است که در تمام کتاب‌ها و افسانه‌ها تصویر شده است: سرزمینی پوشیده از برف غرق در نور! گوزن شمالی در این ایام به زیستگاهش باز‌میگردد و اگر کمی تنبلی را کنار بگذارید و به دل کوهستان بزنید و برای تماشای شفق قطبی بروید، یک ضیافت کریسمس که طبیعت برایتان تدارک دیده را تجربه خواهید کرد. پر از برف، همراه با گوزن‌ها در زیر نورهای شمالی!

ایسلند

آلمان، مبدا بزرگترین بازارهای کریسمسی

تعطیلات کریسمس در آلمان با شور و شوقی متفاوت جشن گرفته می‌شود. بازارهای کریسمس آلمان با نوشیدنی‌های داغ و چراغ‌های درخشان کریسمس آنقدر معروفند که حتی کشورهای دیگر بازارهایی با نام آلمان به مناسبت کریسمس برگزار می‌کنند. پس چه جایی بهتر از منشا این بازارها؟ جایی که جشن کریسمس سرشار از شادی، بازارهای مختلف، اجراهای رویایی و رویدادهای بی‌نظیر است. آلمان بهترین مقصد کریسمس در جهان برای تجربه خریدهای بی‌نظیر است!

آلمان

مسقط، عمان، کریسمسی با عطر و بوی عربی

اگر دوست دارید یک کریسمس کاملا متفاوت را تجربه کنید، خودتان را باید به مسقط برسانید. در سواحل این شهر استراحت کنید، غذاهای دریایی نوش جان کنید و حال و هوای بادیه نشینان صحرای عربستان را در قایق‌های سنتی تجربه کنید. شاید ترکیب جشن کریسمس با حال و هوای فرهنگ عربی تجربه‌ای بی نظیر برای شما باید.

مسقط، عمان

تنریف، اسپانیا، کریسمس در دل طبیعت

اگر می‌خواهید آفتاب زمستانی را به کریسمس خود اضافه کنید، سواحل قناری بهترین مکان است. اما این تنها تجربه شما در ایام کریسمس نیست! فراتر از آن، زیبایی بکری در انتظار شماست: دهکده‌های ساحلی و خلیج‌های زیبا با تفریحات دریایی، شهرهای زیبا با فرهنگ‌های متنوعی که در نتیجه استعمار در آن‌ها شکل گرفته، جنگل‌های بارانی و دره‌های خیره کننده که همه در زیر سیطره آتشفشان 200.000 ساله تید قرار دارند، تجربه‌ای بی نظیر برای شما می‌سازند.

تنریف، اسپانیا

شهرهای کنار رود دانوب، جشن بی انتهای کریسمس

دانوب یکی از بزرگترین رودهای اروپا و یکی از بهترین مسیرهای آبی برای یک سفر دریایی کریسمسی است که در شهرهای کنار رود دانوب مانند بوداپست، براتیسلاوا و رگنسبورگ مناسب است. با عبور از قلب اروپای مرکزی، آن چیزی که تجربه می‌کنید یک جشن باشکوه کریسمس است که در سرتاسر مسیر گسترده شده است. تجربه‌های بی نظیر در هر نقطه منتظر شما هستند. یک نوشیدنی داغ در اینجا، یک سوسیس آبدار و کبابی در آنجا! کدام بازار کریسمس را دوست دارید؟ در این مسیر قطعا علایق خود را پیدا می‌کنید.

شهرهای کنار رود دانوب

اگرر دوست دارید برای کریسمس 2024 به هر کجای دنیا سفر کنید، کافیست یک تماس با راز مهاجر بگیرید و برای اخذ ویزا یا خرید تور اقدام کنید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839