فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس

05
اسفند

10 فعالیت از فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس

سوئیس ممکن است برای چیزهای زیادی مشهور باشد – کوه های آلپ زیبا و پوشیده از برف یکی از آنهاست. اما این کشور کوهستانی در اروپای مرکزی در تمام طول سال برف ندارد و در فضای باز سوئیس به جز فتح شیب ها روی یک جفت اسکی، کارهای دیگری نیز وجود دارد که می توان انجام داد.

فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس

لذت بردن از ماجراجویی‌های زمستانی در کوه‌های آلپ سوئیس بدون شک در فهرست بسیاری از علاقه‌مندان به فضای باز قرار دارد، اما مناظر فوق‌العاده، پیاده‌روی منظره و حتی رفتن به آسمان برای لذت بردن از منظره خیره‌کننده سوئیس بدون برف وجود دارد. در اینجا ما به شما نشان می دهیم که سوئیس در هر فصل چه تفریحاتی را ارائه می دهد.

زمستان: اسکی در کوه های آلپ

بهترین مقاصد اسکی در رشته‌های آلپ سوئیس عبارتند از زرمات، در زیر کوه باشکوه هرم مانند ماترهورن، و همچنین سنت موریتز، که برترین تفرجگاه ورزشی زمستانی جهان محسوب می‌شود. Parsenn، که شهرهای داووس و کلاسترز را به هم متصل می‌کند، با زمین‌های بازی اسکی متعدد خود نیز یک سرزمین عجایب زمستانی است.

فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – اسکی در کوه های آلپ

اکثر این پیست‌های اسکی سوئیس ترکیبی از امکانات را ارائه می‌دهند که پاسخگوی طیف وسیعی از ماجراجویان است. از شیب های چالش برانگیز برای حرفه ای های سرسخت گرفته شیب های ملایم برای خانواده ها و مبتدیان برای همه نوع مهارت وجود دارد.

زمستان: سورتمه زدن از پردا به برگون

برای یکی از محبوب‌ترین مسیرهای سورتمه‌سواری سوئیس، از خط آلبولا راه‌آهن Rhaetian به سمت پردا بروید. قطار سواری هنگام عبور از پل جاده لندواسر و از طریق یک تونل مارپیچ، شما را با مناظر دیدنی سوئیس پذیرایی می کند. مسیر 6 کیلومتری اینجا هیجان‌انگیز است و مناظر کوهستانی را از طریق راه‌ها در حالی که در پیچ‌هایش می‌پیچد، ارائه می‌کند.

سورتمه زدن از پردا به برگون
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – سورتمه زدن از پردا به برگون

افرادی که به دنبال مسیر چالش‌برانگیزتر، شیب‌دارتر و با پیچ‌های سر هستند، می‌توانند با تله اسکی به دارلوکس بروند و از یک شیب هیجان‌انگیز در پایین لذت ببرند. هر دو مسیر به دهکده کوهستانی عجیب Bergün ختم می شوند.

بهار: پیاده روی در منطقه جونگفراو

منطقه Jungfrau یک بهشت کوهستانی در فصل بهار است. به لطف مجموعه ای از مسیرهای پیاده روی، برای ماجراجویی های پیاده روی عالی است. این مسیرها مناظر خیره کننده کوهستانی را با دامنه‌های سبز، دریاچه‌های آبی، و مزارع گل‌های زیبا به نمایش می‌گذارند که همگی در مقابل قله‌های پوشیده از برف قرار گرفته‌اند.

منطقه جونگفراو
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – منطقه جونگفراو

مسیرهای محبوب عبارتند از مسیر آیگر در گریندل والد و بلومنتال و ویا فراتا در مورن. بسیاری از ماجراجویان اغلب از این مسیرها دور می‌شوند و به مسیرهای آرام‌تری مانند Obersteinberg که از دهکده Stechelberg شروع می‌شود، می‌روند. بیشتر مسیرها به وضوح علامت گذاری شده و قابل تردد هستند.

بهار: قایقرانی در آب های سفید در پایین رودخانه لوتشین

در فصل بهار برخی از بهترین رودخانه های سوئیس به مکان های تفریحی برای علاقه مندان به رفتینگ در آب های سفید تبدیل می شوند. Lütschine، در منطقه Bernese Oberland، به ویژه برای این ورزش ماجراجویانه محبوب است. رپیدها از Zweilütschinen به سمت دریاچه Brienz، درست در شمال کوه های آلپ در برن، جریان می یابند.

قایقرانی در آب های سفید
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – قایقرانی در آب های سفید

رپیدز Lütschine رپیدهای هیجان انگیز کلاس III-IV هستند که شما را به یک سواری هیجان انگیز در پایین دره دیدنی اینترلاکن می برند. اکثر اپراتورهای رفتینگ خدمات عکاسی را برای ثبت لحظات در حال فعالیت شما در طول دوره ارائه می دهند.

تابستان: گشت و گذار در فونیکولار گلمر

تابستان روزهای روشنی را برای حومه‌های سوئیس به ارمغان می‌آورد، و یکی از آرام‌ترین راه‌ها برای تماشای مناظر پانوراما، سوار شدن به گلمربان (Gelmer Funicular) است. چیزی که زمانی برای انتقال مواد برای ساخت سد گلمرسی در دهه 20 مورد استفاده قرار می گرفت، اکنون یکی از شیب دارترین فونیکولارهای اروپا است.

گشت و گذار در فونیکولار گلمر
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – گشت و گذار در فونیکولار گلمر

پایین آمدن از شیب‌ها با شیب بیش از 45 درجه، هیجان خاصی را ایجاد می‌کند. فونیکولار 24 مسافر را در یک زمان می برد. بلیط های رفت و برگشت از حدود 32 Fr برای بزرگسالان و 12 Fr برای کودکان بین 6 تا 16 سال شروع می شود.

تابستان: پاراگلایدر در لاتربرونن

می‌توانید با پرواز پاراگلایدر به آسمان بروید و بر فراز حومه‌های خیره‌کننده سوئیس پرواز کنید. چندین اپراتور پروازهای از Lauterbrunnen، شهر مرکزی در منطقه Jungfrau ارائه می دهند. پس از چند جلسه توجیهی ایمنی، قبل از پرتاب واقعی از یک شیب ملایم، چند حرکت تمرینی انجام خواهید داد.

جت قایق سواری در اینترلاکن
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – جت قایق سواری در اینترلاکن

همراه با راهنمای خلبان خود، بر فراز کوه ها و علفزارهای دور ، اوج می گیرید و در اطراف می چرخید تا برخی از خیره کننده ترین مناظر آلپ را به تصویر بکشید. همچنین مناظری از دهکده‌های کوهستانی که معمولاً در مکان‌های تپه‌ای آن‌ها از دید پنهان هستند را مشاهده خواهید کرد.

تابستان: جت قایق سواری در اینترلاکن

جویندگان هیجان و معتادان به آدرنالین با قایق سواری با سرعت بالا در دریاچه برینز در اینترلاکن پذیرایی می شوند. قایق‌های جت تا 11 مسافر را در خود جای می‌دهند که با چرخش خلبان موتورها برای دویدن با سرعت، چرخش و چرخش کامل 360 درجه، یک سواری هیجان‌انگیز را به اشتراک می‌گذارند. لحظات زیادی برای به خاطر سپردن باد در مو و اسپری در صورت شما وجود خواهد داشت.

فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس –

این سواری همچنین دارای توقفی در پایه آبشارهای گیسباخ است. زمان زیادی برای مکث در میان هیجان و لذت بردن از مناظر تماشایی دریاچه فیروزه ای که در جنگل های مجاور و کوه های آلپ دوردست قاب شده است، وجود دارد.

تابستان: سر خوردن به سمت دریاچه اوشینن

رودلبان، یا آلپاین اسلایدر، یک سورتمه تابستانی سرگرم‌کننده است که در مسیر سرسره‌ای ساخته‌شده از میان حومه‌های دیدنی بالای دریاچه اوشینن می‌گذرد. در حالی که از مسیرهای مستقیم عبور می کنید و در فاصله 750 متری می چرخید، به راحتی در یک سورتمه چرخ دار می نشینید.

سر خوردن به سمت دریاچه اوشینن
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – سر خوردن به سمت دریاچه اوشینن

می‌توانید شروع Alpine Slider را در ایستگاه تله‌کابین Oeschinensee بیابید. سرسره منحصراً در تابستان و سپس فقط در شرایط خشک باز می شود. این سواری بسیار اعتیادآور از 4 Fr برای بزرگسالان و 3 Fr برای کودکان شروع می شود.

پاییز: کمپینگ در آرولا

پاییز ملایم ترین رنگ های طبیعت را به نمایش می گذارد و چه راهی بهتر از گذراندن یک یا دو شب در فضای باز سوئیس برای شکوه و عظمت؟ دهکده آرولا یکی از بهترین تجربه های کمپینگ سوئیس را ارائه می دهد زیرا یکی از مرتفع ترین کمپ های اروپا را در خود جای داده است.

دوچرخه سواری در کوهستان در زرمات
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – کمپینگ در آرولا

در ارتفاع حدود 1998 متری از سطح دریا، کمپینگ توسط جنگل های سرسبز کاج احاطه شده است که قله های یخی مونت کولون در پس زمینه خودنمایی می کنند. حتی با وجود تمام طبیعت بکر اطراف، همچنان امکانات بهداشتی مدرن و مدرن و دوش آب گرم را خواهید دید.

پاییز: دوچرخه سواری در کوهستان در زرمات

مسیرهای دوچرخه سواری کوهستانی هیجان انگیز و خوش منظره زیادی در کوه های اطراف زرمات وجود دارد. برخی از مسیرهای پیاده‌روی اینجا از مواد طبیعی ساخته شده‌اند که بر روی زمین‌های شیب‌دار جریان دارند، در حالی که برخی دیگر از مواد دست‌ساز استفاده می‌کنند. اما، طبیعی یا غیر طبیعی، همه آنها مناظر نفس گیر یکسانی را به اشتراک می گذارند.

دوچرخه سواری در کوهستان در زرمات
فعالیت های هیجان انگیز در سوئیس – دوچرخه سواری در کوهستان در زرمات

برای طعم اولیه دوچرخه‌سواری کوهستانی در کوه‌های آلپ، می‌توانید در مسیرهای معتدل Moos و Sunnegga رکاب بزنید. در حالی که سوارکاران باتجربه تر می توانند خود را در مسیر Obere Kelle به چالش بکشند، مسیری که صعودهای سخت تری دارد و مناظر ارزشمندی دارد.

سوالات متداول

برخی از فعالیت های هیجان انگیز برای انجام در سوئیس چیست؟

فعالیت های هیجان انگیز زیادی در سوئیس وجود دارد، مانند اسکی در کوه های آلپ سوئیس، پاراگلایدر بر فراز مناظر زیبا، و بانجی جامپینگ از سد Verzasca.

در مورد اسکی در کوه های آلپ سوئیس بیشتر توضیح می دهید؟

اسکی در رشته کوه های آلپ سوئیس یک فعالیت محبوب در بین گردشگران و مردم محلی است. رشته کوه های آلپ سوئیس دامنه های متنوعی را برای تمامی سطوح اسکی بازان، از مبتدی تا متخصص ارائه می دهد. مناظر خیره کننده کوه و برف پودری تازه تجربه ای فراموش نشدنی را برای شما رقم می زند.

در مورد پاراگلایدر در سوئیس چطور؟

پاراگلایدر یک فعالیت هیجان انگیز است که به شما امکان می دهد در هوا پرواز کنید و مناظر خیره کننده سوئیس را تماشا کنید. شرکت‌های پاراگلایدر زیادی وجود دارند که پروازهای پشت سر هم با خلبانان مجرب ارائه می‌دهند و این امکان را برای افراد در هر سنی و توانایی‌ها فراهم می‌کنند.

کلام آخر

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به تجربه سفر به سوئیس را دارید بدون شک استفاده از خدمات مجموعه ما می‌تواند تجربه جدید و جذابی را در سفر به کشور سوئیس در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این خدمات می‌توانید به بهترین شکل ممکن فرایند سفر خود به این کشور را دنبال کنید و بهترین نتایج را نیز دریافت کنید. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات ما به هیچ وجه هزینه زیادی برای شما ندارد و شما می‌توانید نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید نیز نهایت اطمینان را داشته باشید.

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839