فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند

15
بهمن

فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند از دوچرخه‌سواری تا غواصی

تایلند یکی از کشورهای توریست‌پذیر و بسیار توریستی در قاره آسیا شناخته می‌شود که هرساله تعداد زیادی از افراد از این کشور دیدن کرده و تجربه‌های جذابی را از آن به دست می‌آورند. وقتی که قصد سفر به این کشور را دارید باید به نکات متعددی دقت داشته باشید تا بتوانید تجربه‌های بهتری را از سفر به این کشور به دست بیاورید. آشنایی با فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند به شما کمک می‌کند تا بتوانید یک تجربه جدید و بسیار جذاب را در سفر به این کشور به دست بیاورید.

فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند

ما در ادامه این مطلب قصد داریم برخی از فعالیت‌های هیجان‌انگیزی که حتما باید در سفر به این کشور تجربه کنید را به شما معرفی کرده و توضیحاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند به سفر به این کشور هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

فعالیت اسکای دایوینگ در تایلند

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به چتربازی یا اسکای دایوینگ دارید و قصد دارید  که به کشور تایلند سفر کنید باید بدانید که در این کشور امکان چنین فعالیتی به بهترین شکل ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرد. این کشور یکی از هیجان‌انگیزترین کشورهای دنیا برای سفر کردن است که فعالیت‌های بسیار جذابی را در اختیار شما قرار می‌دهد. یکی از بهترین شهرهایی که برای انجام این مورد از فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند وجود دارد شهر پاتایا خواهد بود. شما در سواحل شرقی این شهر می‌توانید بهترین فعالیت چتربازی را در کشور تایلند تجربه کنید.

اسکای دایوینگ در تایلند

دقت داشته باشید که در طول فعالیت اسکای دایوینگ شما می‌توانید مناظر شهری را مشاهده کرده و از خلیج خیره‌کننده تایلند نیز دیدن کنید که بدون شک می‌تواند به تجربه‌های سفر شما بیفزاید. زمانی که شما سوار هواپیما می‌شوید تا این فعالیت را تجربه کنید معمولا توضیحاتی در خصوص نکات ایمنی که باید رعایت کنید و همینطور اصول چتربازی در اختیار شما قرار می‌گیرد. در زمان تجربه این فعالیت حتما سعی کنید به صحبت‌هایی که مربی هواپیما با شما انجام می‌دهد دقت داشته باشید تا مشکلی برای چتربازی برای شما به وجود نیاید.

ز طرف دیگر شما می‌توانید در حین بازگشت به منطقه فرودگاه از یک سایه‌بان سواری استفاده کنید که استراحت آرام و بسیار جذابی را برای شما به همراه خواهد داشت. دقت داشته باشید که این فعالیت دارای هیجان زیادی است و به همین علت نیز تنها افرادی که به دنبال هیجانات شدید هستند باید آن را در کشور تایلند تجربه کنند.

غواصی در کشور تایلند

بدون شک یکی از جذاب‌ترین فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند غواصی در سواحل این کشور خواهد بود. کشور تایلند به طور کلی دارای تعداد زیادی ساحل است که اکثر آنها امکانات و تجهیزات مناسب برای غواصی را در اختیار شما قرار می‌دهند. این فعالیت به شما کمک می‌کند تا بتوانید با زندگی خیره‌کننده زیر آب آشنا شده و بسیاری از موجودات دریایی زیبا و جذاب را مشاهده کنید. فراموش نکنید که زندگی زیر دریا معمولا بسیار پرجنب و جوش و جذاب است و بدون شک تجربه آن می‌تواند برای شما بسیار دلچسب باشد.

غواصی در کشور تایلند
غواصی در کشور تایلند

به طور کلی در کشور تایلند چندین مقصد جذاب برای غواصی وجود دارد که شما هم می‌توانید از آنها دیدن کنید. از جمله این نقاط مناسب و جذاب برای غواصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • جزایر سیمیلان
 • کوه تائو
 • کوه فی فی
 • راک ریشلیو
 • هین دانگ و هین موانگ

پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که در زمینه غواصی دارای تجربه خوبی هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما از این مکان‌ها دیدن کرده و تجربه یک غواصی جذاب را در کشور تایلند به دست بیاورید.

اسکی روی آب در کشور تایلند

اگر شما هم به ورزش‌های شدید علاقه خاصی دارید و قصد سفر به کشور تایلند را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما در سواحل این کشور اسکی روی آب را تجربه کنید. به طور کلی باید بدانید که ورزش‌های آبی معمولا از بهترین فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند به شمار می‌آیند؛ چراکه معمولا در سواحل این کشور امکانات زیادی برای انجام این ورزش‌ها به شما ارائه می‌شود. تجربه کردن این ورزش‌ها و به خصوص اسکی روی آب می‌تواند هیجان زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و به شما کمک کند تا بیشترین لذت را از سفر خود به کشور تایلند ببرید.

اسکی روی آب در کشور تایلند
اسکی روی آب در کشور تایلند

معمولا در سواحل کشور تایلند شما می‌توانید در زیر آفتاب آرام مشغول به اسکی روی آب شوید و موج‌های آبی را به بهترین شکل تجربه کنید. دقت داشته باشید که اکثر سواحل این کشور چنین امکانی را برای شما فراهم می‌کنند. امروزه کشور تایلند مقاصد زیادی را برای گردشگری ارائه می‌دهد که می‌توانید چیزهای سرگرم‌کننده‌ای را در آنها تجربه کنید. از جمله بهترین خلیج‌هایی که می‌توانید برای اسکی روی آب امتحان کنید می‌توان به خلیج تایلند یا هوا هین اشاره کرد. بهترین زمان برای اسکی روی آب در این خلیج زمانی است که بادهای موسمی شمال شرقی شروع به وزیدن می‌کنند.

دوچرخه‌سواری در کوهستان‌های تایلند

فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند تنها به فعالیت‌های آبی خلاصه نمی‌شود و شاید برای شما جالب باشد که بدانید می‌توانید فعالیت‌های هیجان‌انگیز دیگری را نیز در این کشور تجربه کنید. یکی از این فعالیت‌ها دوچرخه‌سواری در کوهستان خواهد بود. اگر شما هم علاقه زیادی به دوچرخه‌سواری دارید باید بدانید که در سفر به این کشور می‌توانید از مسیرهای کوهستانی و جنگلی برای دوچرخه‌سواری استفاده کرده و مسیرهای جدید را نیز کاوش کنید. یکی از محبوب‌ترین مقاصدی که برای این کار وجود دارد چیانگ مای و کوه چانگ است.

دوچرخه‌سواری در کوهستان‌های تایلند
دوچرخه‌سواری در کوهستان‌های تایلند

دقت داشته باشید که در این کوهستان تمامی امکانات موردنیاز نیز در اختیار شما قرار می‌گیرند و شما از این نظر محدودیت یا مشکل خاصی نخواهید داشت. از طرف دیگر شما می‌توانید مقصد خود را نیز انتخاب کرده و از طریق مسیرهایی که برایتان مشخص شده‌اند دوچرخه‌سواری خود در کوهستان را آغاز کنید. اگر شما هم یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای و باتجربه هستید و به دنبال یک چالش جدید برای خود هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم پارک ملی khao Yai را برای دوچرخه‌سواری خود انتخاب کنید. با داشتن یک برنامه‌ریزی مناسب می‌توانید بهترین تجربه را از دوچرخه‌سواری در مسیرهای مختلف کشور تایلند به دست بیاورید.

رفتینگ در آب سفید

یکی دیگر از فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند که حتما باید آن را تجربه کنید فعالیت رفتینگ در آب‌های سفید این کشور است. این فعالیت می‌تواند احساس ماجراجویی شما را تا حد زیادی برطرف کند و به شما اینا مکان را می‌دهد تا بتوانید در یک فعالیت گروهی و دسته جمعی در رودخانه‌های با جریان شدید حرکت کنید. این کشور فعالیت‌های خارق‌العاده‌ای را برای رفتینگ در آب‌های سفید فراهم می‌کند و در عین حال تجربیات هیجان‌انگیزی را نیز به شما ارائه می‌دهد؛ چراکه می‌توانید از مناظری که در اطراف شما قرار دارند نیز دیدن کنید. برای انجام این فعالیت چند مکان محبوب در کشور تایلند وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رودخانه پای
 • رودخانه مائه تانگ
 • رودخانه سونگفریک
 • کاونگ هین فونگ راپیدز
رفتینگ در آب سفید
رفتینگ در آب سفید

با کمک این مقاصد شگفت‌انگیز شما می‌توانید یکی از هیجان‌انگیزترین تجربه‌های خود را در سفر به کشور تایلند به دست بیاورید. فراموش نکنید که برای انجام این فعالیت شما نیازمند قایق‌های مخصوصی خواهید بود. در کنار رودخانه‌هایی که نام بردیم شما می‌توانید این قایق‌ها را تهیه کرده و از آنها استفاده کنید.

فیل سواری در کشور تایلند

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد سفر به کشور تایلند را دارید و علاقه‌مند هستید تا فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند انجام دهید پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید حتما فعالیت فیل سواری را نیز در این کشور تجربه کنید. فیل‌ها از جمله حیواناتی هستند که امروزه در کشور تایلند دارای محبوبیت زیادی بوده و برای مدت زمان طولانی است که در این کشور حضور دارند. از طرف دیگر باید دقت داشته باشید که فیل‌های این کشور به دو دسته فیلم‌های رام و فیل‌های وحشی تقسیم‌بندی می‌شوند.

فیل سواری در کشور تایلند
فیل سواری در کشور تایلند

فیل‌سواری یک فعالیت بسیار جذاب است که در آن شما می‌توانید سوار فیل‌های رام و اهلی این کشور شده و شروع به گشت و گذار در طبیعت و جنگل‌های این کشور کنید. تجربه لذت بردن از مناظر طبیعی کشور تایلند آن هم درست زمانی که بر فراز فیل‌ها سوار شده‌اید یک فعالیت غیرعادی و بسیار هیجان‌انگیز برای شما خواهد شد. این فیل‌ها با کمک مربیانی که دارند می‌توانند بهترین تجربه سفر شما را به شما منتقل کنند. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که علاقه زیادی به طبیعت گردی دارید بدون شک طبیعت گردی با این روش می‌تواند گزینه مناسبی در کشور تایلند برای شما باشد.

تجربه بانجی جامپینگ در کشور تایلند

آیا شما هم علاقه زیادی به تجربه چتربازی دارید؛ ولی در سفر به تایلند این فرصت برای شما پیش نیامده یا این‌که از تجربه آن ترسیده‌اید؟ بدون شک بانجی جامپینگ می‌تواند بهترین گزینه‌ای باشد که به‌عنوان جایگزین چتربازی برای شما وجود دارد. تایلند دارای بانجی جامپینگ‌های بسیار هیجان‌انگیزی است که می‌تواند سطح هیجان شما را به میزان زیادی افزایش دهد و باعث شود تا تجربه خوبی از سفر به این کشور به دست بیاورید. شما می‌توانید سقوط آزاد از ارتفاع 60 متری را در بانجی جامپینگ پاتایا تجربه کنید.

 بانجی جامپینگ در کشور تایلند
بانجی جامپینگ در کشور تایلند

نکته بسیار مهمی که درباره این مورد از فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند وجود دارد این است که این بانجی جامپینگ‌ها معمولا به شکلی طراحی شده‌اند که دارای ایمنی بالایی باشند و هیجان شما را نیز تضمین کنند. پس شما می‌توانید با خیالی راحت آنها را تجربه کنید بدون این‌که نگرانی خاصی در خصوص امنیت خود داشته باشید. از طرف دیگر باید دقت داشته باشید که شما در محیط‌های دیگری همچون پوکت یا چیانگ مای نیز می‌تواند بانجی جامپینگ را با بالاترین کیفیت ممکن تجربه کنید.

فراموش نکنید که وقتی شما در ارتفاع بالا قرار دارید می‌توانید از مناظری که در اطرافتان قرار دارد نیز نهایت لذت را ببرید.

صخره‌نوردی در کشور تایلند

اگر علاقه‌مند به صخره‌نوردی هستید بدون شک کشور تایلند می‌تواند یکی از بهترین کشورها برای سفر و گردشگری شما باشد. این کشور مکان‌هایی برای صخره‌نوردی ارائه می‌دهد که براساس استانداردهای جهانی هستند و همین موضوع نیز به شما اجازه می‌دهد تا با هر سطح مهارتی بتوانید تجربه صخره‌نوردی را در این کشور داشته باشید. اگر عاشق چالش‌های حرفه‌ای هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این مورد از فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند را نیز تجربه کنید. از جمله مکان‌های معروفی در کشور تایلند که می‌توانید صخره‌نوردی را در آنها تجربه کنید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ساحل ریلی
 • ساحل تونسای
 • چیانگ مای
 • کو فی فی
 • کو یائو نوی
صخره‌نوردی در کشور تایلند
صخره‌نوردی در کشور تایلند

دقت داشته باشید وقتی که قصد برنامه‌ریزی برای یک صخره‌نوردی مناسب را در این کشور دارید حتما از یک متخصص و راهنما در این زمینه مشورت بگیرید. برای انجام این کار ارزیابی مهارت‌های کوه نوردی و صخره‌نوردی شما در این مرحله از اهمیت زیادی برخوردار است که یک فرد متخصص و راهنمای این حوزه می‌تواند چنین کاری را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد. از طرف دیگر با کمک چنین راهنمایی می‌توانید بهترین مسیر را نیز برای صخره‌نوردی خود انتخاب کنید.

قایق‌رانی و کایاک سواری در غار در کشور تایلند

قایق‌سواری و کایاک‌سواری در کشور تایلند می‌تواند به‌عنوان یکی از فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند به شمار بیاید که بدون شک می‌تواند تجربه جدید و جذابی را به شما ارائه دهد. اگر شما هم علاقه زیادی به بازدید از مناطق و طبیعت بکر در کشور تایلند دارید این فعالیت می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. وقتی که شما قایق‌سواری در غار را در این کشور تجربه می‌کنید می‌توانید مسیرهایی را طی کنید که تاکنون انسان با پا وارد آنها نشده است و همین موضوع نیز باعث شده تا این مناطق و طبیعت زیبا به‌صورت بکر باقی بمانند.

قایق‌رانی و کایاک سواری در غار در کشور تایلند
قایق‌رانی و کایاک سواری در غار در کشور تایلند

تایلند دارای غارها و آبراه‌های خیره‌کننده‌ای است که فرصت‌های بی‌نظیری را در اختیار علاقه‌مندان به قایق‌سواری و کایاک‌سواری ارائه می‌دهد. از طرف دیگر شرکت در این فعالیت به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید شکل‌های زیرزمینی و ساختارهای زیرزمینی در کشور تایلند را نیز بشناسید. این غارها دارای آرام پنهان و بسیار جذابی هستند که بازدید از آنها می‌تواند به شما در افزایش تجربه‌های خوبتان در کشور تایلند کمک کند.

از جمله مسیرهایی که شما می‌توانید برای قایق‌سواری و کایاک‌سواری در غار‌ها آنها را انتخاب کنید می‌توان به خلیج فانگ نگا اشاره کرد. علاوه بر این غار تام لود نیز می‌تواند گزینه مناسب دیگری در این زمینه برای شما باشد.

چرا باید فعالیت‌های هیجان‌انگیز را در کشور تایلند امتحان کنیم؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می‌شود تا انجام فعالیت‌های هیجان‌انگیز در کشور تایلند به یک تجربه جذاب برای شما تبدیل شود و شما حتما باید در سفر به این کشور آن را تجربه کنید. یکی از مهم‌ترین این دلایل این است که کشور تایلند کشوری است که جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی را به شما ارائه می‌دهد؛ ولی هیچ‌یک از این جاذبه‌های گردشگری نمی‌توانند تجربه هیجان‌انگیزی را در اختیار شما قرار دهند. فعالیت‌هایی که در این مطلب نام بردیم به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین سفر خود به کشور تایلند را داشته باشید.

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید در سفر به کشور تایلند یک تجربه جدید و نو را به دست بیاورید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند را تجربه کنید. تجربه این فعالیت‌ها به شما اجازه می‌دهد تا لحظاتی خوش را در کنار دوستان و اعضای خانواده خود داشته باشید. از طرف دیگر در کنار این فعالیت‌ها شما می‌توانید از جاذبه‌های گردشگری طبیعی و تاریخی این کشور نیز دیدن کنید. با این حال تجربه یک فعالیت هیجان‌انگیز همیشه می‌تواند گزینه مناسبی در سفر به کشورهای خارجی باشد.

سوالات متداول

در این بخش قصد داریم به برخی از رایج‌ترین سوالات درباره فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند پاسخ دهیم.

چگونه بهترین فعالیت هیجان‌انگیز در کشور تایلند را برای تجربه‌کردن پیدا کنیم؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید یک فعالیت هیجان‌انگیز خوب و جذاب را در سفر به کشور تایلند انتخاب کنید بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که ابتدا سطح هیجانات موردنیاز خود را بسنجید، سپس با تمامی فعالیت‌های هیجان‌انگیز این کشور آشنا شده و در نهایت از یک فرد متخصص کمک و مشورت بگیرید.

بهترین فعالیت هیجان‌انگیز در کشور تایلند چیست؟

شما می‌توانید برای تجربه هیجان زیاد ورزش‌های آبی را در سواحل این کشور تجربه کنید. از طرف دیگر چتر بازی و بانجی جامپینگ نیز می‌توانند گزینه مناسبی برای آن دسته از افرادی باشند که علاقه زیادی به این فعالیت‌ها دارند. شما می‌توانید همچنین قایق‌سواری و کایاک‌سواری را نیز در کشور تایلند تجربه کنید.

آیا تورهای گردشگری در این زمینه وجود دارند؟

بله در کشور تایلند تورهای گردشگری برگزار می‌شوند که همگی به‌صورت تخصصی روی فعالیت‌های هیجان‌انگیز تمرکز دارند و می‌توانند تجربه هیجان بالایی را به شما منتقل کنند.

سخن پایانی

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به تجربه فعالیت‌های هیجان‌انگیز در تایلند را دارید بدون شک استفاده از خدمات مجموعه ما می‌تواند تجربه جدید و جذابی را در سفر به کشور تایلند در اختیار شما قرار دهد. با استفاده از این خدمات می‌توانید به بهترین شکل ممکن فرایند سفر خود به این کشور را دنبال کنید و بهترین نتایج را نیز دریافت کنید. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات ما به هیچ وجه هزینه زیادی برای شما ندارد و شما می‌توانید نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت می‌کنید نیز نهایت اطمینان را داشته باشید.

منبع

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839