10
دی

بررسی دقیق بهترین های تور اروپا

تور اروپا از جذابیت های بسیار زیادی برخوردار می باشد که می توان هم اکنون حتی در شرایط کرونا از آن به عنوان یکی از جذاب ترین تفریحات مردم یاد نمود. تور های اروپایی عموما ترکیبی از سفر به چند کشور این قاره می باشد و بیشتر در فصل بهار مورد توجه قرار می گیرد زیرا با وجود آنکه سفر به این قاره در هر فصلی از زیبایی های خاص خود برخوردار می باشد، در فصل بهار بیش از سایر فصل ها مورد استقبال و توجه عموم قرار می گیرد که نشان از زیبایی های بیشتر کشور های اروپایی در فصل بهار به خصوص اردیبهشت دارد. در ادامه توضیحاتی پیرامون تور اروپا شرح خواهیم داد پس همراهمان باشید.

تور اروپا نوروز ۱۴۰۱

برخی از افراد گمان می کنند انتخاب تور اروپا بهار ۱۴۰۱ همانند سال گذشته امکان پذیر نمی باشد زیرا مدت هاست که به خاطر شیوع بیماری کرونا سفر به این قاره دشوار و تا حدی غیر ممکن شناخته شده است اما هم اکنون بعضی از کشور های اروپایی، برای افرادی که هر دو دوز واکسن خود را تزریق کرده باشند، ویزای توریستی را صادر خواهند نمود. در بهار سال ۱۴۰۱ راه های بیشتری برای گردش در اروپا توسط آژانس های مسافرتی ارائه خواهد شد زیرا هم اکنون سفر به اروپا محدودیت های سابق را ندارد و شما در صورتی که واکسن هایی مانند فایزر و آسترازنکا و مدرنا و جانسون را دریافت کرده باشید اجازه سفر به کشور فرانسه را دارید و با تزریق واکسن هایی مانند سینوواک و سینوفارم اجازه سفر به کشور هایی مانند ایتالیا و اتریش را خواهید داشت.

تور اروپا

تور اروپا از استانبول

تور اروپا از ترکیه در سال ۱۴۰۱ توسط برخی از آژانس های مسافرتی ارائه خواهد شد که به خاطر مطلوب بودن شرایط آب و هوایی فصل بهار، این تور مسافرتی بیشتر در این فصل انتخاب می شود و از جذابیت های زیادی برخوردار می باشد. در تور های اروپایی بیشتر از ۵ الی ۱۰ شهر و کشور بازدید به عمل می آید و برای افراد بسیاری اینکه بتوانند در یک سفر و تنها با پرداخت یک بار هزینه از ۵ کشور و شهر های مختلف بازدید به عمل آورند، امر بسیار جذابی باشد. این تور ها معمولا با رزرو بلیط با مبدا کشور ترکیه همراه خواهد بود و شما با خرید بلیط از کشور ایران به شهر استانبول باید این سفر را آغاز نمایید.

تور اروپا

مدارک مورد نیاز ویزای شینگن در تور های اروپایی

کلیه مدارک شما برای اخذ ویزای کشور های اروپایی نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی دارد و حتی نیاز با صدور تائیدیه از سوی امور خارجه و یا دادگستری نمی باشد. به علاوه اصل گذرنامه با امضا به همراه کپی آن و گذرنامه های قبلی و ارائه گذرنامه جدا برای هر نفر الزامی می باشد. اصل و کپی و ترجمه شناسنامه نیز باید به عنوان مدارک ارائه گردد و گواهی حساب بانکی به صورت اصل و کپی و ترجمه شده نیز باید ضمیمه مدارک گردد‌.

شما برای سفر به کشور های اروپایی به عنوان فردی که از اتفاقات و شرایط پیش رو خود خبر نخواهد داشت، باید از قبل از سفر به چند نکته توجه نمایید تا اتفاق غیر منتظره و نا خوشایندی برایتان رخ ندهد. از جمله این نکات می توان به این موضوع اشاره نمود که شما نباید تمام پولتان را با خود به همراه داشته باشید و باید مقداری از پول خود را به صورت ذخیره در هتل نگاه داشته باشید. به علاوه شما باید از پاسپورت های خود با دقت نگهداری کنید زیرا مهم ترین مدرک هویتی شما طی سفر شناخته می شوند.

تور اروپا

تورهای ترکیبی اروپا

بسیاری از آژانس های مسافرتی هم اکنون قدرت انتخاب مسافران خود را بالا برده اند تا آنها با حق انتخابی که در اختیار دارند بتوانند سفر دلخواه خود را برای خود و خانواده شان رقم بزنند. تور های تک به تک و یا ترکیبی کشور های اروپایی از پر طرفدار ترین تور های آژانس های مسافرتی شناخته می شوند. شما در هر سفر می توانید حداکثر از ۷ کشور اروپایی بازدید به عمل آورید که مدت زمان بازدید از این کشور ها حداقل ۵ روز و حداکثر ۳۰ روز می باشد. هم اکنون تور هایی مانند سفر ترکیبی به ایتالیا و اسپانیا و فرانسه، از محبوب ترین تور های اروپایی به شمار می رود.

کشور کانادا و جدابیت ها آن

سفر به کانادا نیز می تواند در کنار سفر به اروپا از جذابیت خاصی برخوردار باشد. البته زمانی که نام کانادا به گوش می خورد بسیاری از افراد به یاد مهاجرت و یا اخذ بورسیه تحصیلی می افتند اما خوب است بدانید که این سرزمین بسیار بزرگ از جاذبه های گردشگری جذابی برخوردار می باشد. طبیعت این کشور بسیار زیبا و جذاب است و مهاجرت بی وقفه از سراسر دنیا به این کشور باعث شده است تا این سرزمین منزلگاه جاذبه های فرهنگی باشد. از نظر وجود شهربازی ها و پارک های آبی و موزه ها و تفریحات مختلف این کشور از پرطرفدار ترین جاذبه ها برخوردار می باشد.

تور اروپا

قیمت تورهای اروپایی

اگر به دنبال تور اروپا در بهترین زمان از سال می باشید، بهتر است توری را برگزینید که خدمات قابل توجهی را ارائه می دهد زیرا ممکن است که شما هزینه تور اروپایی را مد نظر قرار دهید و از خدمات ارائه شده در تور اروپا باز بمانید. پس پیشنهاد ما این است که در ابتدا خدمات ارائه شده را مد نظر قرار دهید و خدمات هر تور مسافرتی به اروپا را با تور های دیگر مقایسه نمایید و خدمات هر تور را با سطح توقع و نیاز خود بسنجید تا اگر هزینه ای پرداخت می کنید کاملا بر اساس نیازتان باشد. شما می توانید با انتخاب تور مورد دلخواه خود با متخصصین فعال در آژانس مسافرتی مورد نظرتان مشورت نمایید و راجع به قیمت تور های اروپایی اطلاعات کاملی را به دست آورید.

تور اروپا

بهترین زمان تورهای اروپایی

با وجود آنکه سفر به کشور های اروپایی در هر فصل و هر زمان از سال از زیبایی های خاص خود برخوردار می باشد، اما باز هم تور اروپا در فصل بهار بیش از سایر فصل ها مورد توجه قرار گرفته است زیرا از وضعیت آب و هوایی بسیار مطلوبی برخوردار می باشد و بهترین زمان برای انتخاب تور اروپا، از اردیبهشت ماه تا مهر ماه شناخته شده است. حتی اگر شما علاقه مند به فصل های سرد نیز هستید، می توانید سفر به کشور های اروپایی همچون ایتالیا و اسپانیا و یونان را در فصل زمستان برگزینید

ما طیف وسیعی از خدمات را به شما ارائه خواهیم داد.

مجری انواع ویزا و تورهای مسافرتی

نظرات

دیدگاهی ارسال نشده است!
09125397839